Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Szara SZCZAŁA ;]


MoorPH

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż w dniu dzisiejszym zakupiłem szarą Szczałę, nie przeciętne auto za śmieszne pieniądze. Co prawda moja OOOO nie doczekała się jakoś wątku na forum, ale wszystko jeszcze przed nami, będzie coś lepszego będzie wątek.

Historia szarej Szczały jest krótka. W piątkowy wieczór usiadłem przed alledrogo i postanowilem że trzeba kupić jakiegoś trupa(klekota) bo przecież firmowe paliwo nie może się marnować :tongue4:

Znalazłem to:

c172167951.jpg

c172167952.jpg

c172167953.jpg

c172167954.jpg

c172167955.jpg

Małe "zwinne" do pomykania po miejskiej warszawskiej dżungli.

1.8 diesel, aż 60KM, 5 drzwi, z 96' roku a więc wiadomo i rdza się pojawia.. Ile tym pojezdzę? Hmm.. na chwilę obecną pewnie dopóki pracuję i mam firmowe paliwo.. A poźniej? Zobaczymy :naughty:

Na obecną chwilę do wymiany są amorki i trzeba zajrzeć w układ hamulcowy bo przy mocniejszym pierdzielnięciu w pedał hamulca znosi go na prawą stronę.

Jeżeli ten samochód ze mną zostanie dłużej to może i jakieś mody się pojawią..

Może jakiś zawias i jakieś konkretniejsze kółeczka, sciema szybek.. może jakieś konkretniejsze malowanie i moze jakiś spojlerek. Do tego napewno zmiana oświetlenia wewnętrznego na LED, zmiana podświetlenia licznika i zegara na białe LED.

Reszta fotek etc. wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta fotek etc. wkrótce.

Tylko wstaw lepsze,bo te są całkiem białe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko odpala zimą co?? :naughty:

Buu.. nie trafiłeś :P Odpala bez problemu :P

Przynajmniej narazie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś wszczepił rozrusznik z Eskorta,bo ori z Fiesty kręci jak młyńskie koło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten samochód ze mną zostanie dłużej to może i jakieś mody się pojawią..

Jedynym modem, który bym wykonał, to zatankowanie tego czegoś i wrzucenie choinki o zapachu kokosowym... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal sie ile dales za ten wehikuł :)

Ooo.. Kolego.. Niewiem czy Cię stać na takie Auto :polew:

Całe...

800zl[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 17:46_________________________________________________

Jedynym modem, który bym wykonał, to zatankowanie tego czegoś i wrzucenie choinki o zapachu kokosowym... :cool1:

Nie świruj.. Nienawidzę dyndających pod lusterkiem choinek :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też szukam małej popierdółki, do tyrki, myślałem na Cinkłaczentem w gazie, ale fiesta też niezła i jeszcze w 4 drzwiach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też szukam małej popierdółki, do tyrki, myślałem na Cinkłaczentem w gazie, ale fiesta też niezła i jeszcze w 4 drzwiach :naughty:

Daj spokój z Cienkim.. Szwagier mial do sprzedania.. Jak wsiadlem tam to sie przeraziłem i powiedzialem "Nigdy więcej" tam jest mega pusto.. w porównaniu ze SZCZAŁĄ to jak pusty pokój do umeblowanego mieszkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiestka fajne autko. miałem taką ale 3d i 1.1 - chodził jak pralka ale spalał 5-6l beny i całkiem zwinnie się poruszał :decayed:

mimo wszystko w małej kasie polecam właśnie fiestkę lub jeszcze lepiej golfa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj można można. i można jeszcze taniej :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________ale nie diesela i nie 5d :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj można można. i można jeszcze taniej :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________ale nie diesela i nie 5d :wink4:

taa.. chyba z roku 1980

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj no, w niedzielę poszedł mi dosłownie z przed nosa golf 1.6 z gazem 89r (szerokie listwy, zderzaki, lusterka w rogu) w automacie za 500zł. wsadzić aku i jechał. :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro i okazało się, że o znajomości - sąsiednia wieś i nawet się znaliśmy z widzenia. ale ja głupi i kliknąłem kup teraz i po mojej rozmowie gdzie się umówiłem z gościem jakaś baba kliknęła... nie wybaczę sobie tego chyba nigdy. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...