Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Szara SZCZAŁA ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż w dniu dzisiejszym zakupiłem szarą Szczałę, nie przeciętne auto za śmieszne pieniądze. Co prawda moja OOOO nie doczekała się jakoś wątku na forum, ale wszystko jeszcze przed nami, będzie coś lepszego będzie wątek.

Historia szarej Szczały jest krótka. W piątkowy wieczór usiadłem przed alledrogo i postanowilem że trzeba kupić jakiegoś trupa(klekota) bo przecież firmowe paliwo nie może się marnować :tongue4:

Znalazłem to:

c172167951.jpg

c172167952.jpg

c172167953.jpg

c172167954.jpg

c172167955.jpg

Małe "zwinne" do pomykania po miejskiej warszawskiej dżungli.

1.8 diesel, aż 60KM, 5 drzwi, z 96' roku a więc wiadomo i rdza się pojawia.. Ile tym pojezdzę? Hmm.. na chwilę obecną pewnie dopóki pracuję i mam firmowe paliwo.. A poźniej? Zobaczymy :naughty:

Na obecną chwilę do wymiany są amorki i trzeba zajrzeć w układ hamulcowy bo przy mocniejszym pierdzielnięciu w pedał hamulca znosi go na prawą stronę.

Jeżeli ten samochód ze mną zostanie dłużej to może i jakieś mody się pojawią..

Może jakiś zawias i jakieś konkretniejsze kółeczka, sciema szybek.. może jakieś konkretniejsze malowanie i moze jakiś spojlerek. Do tego napewno zmiana oświetlenia wewnętrznego na LED, zmiana podświetlenia licznika i zegara na białe LED.

Reszta fotek etc. wkrótce.

Opublikowano

Reszta fotek etc. wkrótce.

Tylko wstaw lepsze,bo te są całkiem białe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo śmieszne.. :tongue4: Już poprawione

Opublikowano

Ciężko odpala zimą co?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ciężko odpala zimą co?? :naughty:

Buu.. nie trafiłeś :P Odpala bez problemu :P

Przynajmniej narazie..

Opublikowano

Pewnie ktoś wszczepił rozrusznik z Eskorta,bo ori z Fiesty kręci jak młyńskie koło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Taa.. To pewnie mam ori.. Bo budą telepie na prawo i lewo..

Opublikowano

Jeżeli ten samochód ze mną zostanie dłużej to może i jakieś mody się pojawią..

Jedynym modem, który bym wykonał, to zatankowanie tego czegoś i wrzucenie choinki o zapachu kokosowym... :cool1:

Opublikowano

pochwal sie ile dales za ten wehikuł :)

Opublikowano
  • Autor

pochwal sie ile dales za ten wehikuł :)

Ooo.. Kolego.. Niewiem czy Cię stać na takie Auto :polew:

Całe...

800zl[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 17:46_________________________________________________

Jedynym modem, który bym wykonał, to zatankowanie tego czegoś i wrzucenie choinki o zapachu kokosowym... :cool1:

Nie świruj.. Nienawidzę dyndających pod lusterkiem choinek :wallbash:

Opublikowano

też szukam małej popierdółki, do tyrki, myślałem na Cinkłaczentem w gazie, ale fiesta też niezła i jeszcze w 4 drzwiach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

też szukam małej popierdółki, do tyrki, myślałem na Cinkłaczentem w gazie, ale fiesta też niezła i jeszcze w 4 drzwiach :naughty:

Daj spokój z Cienkim.. Szwagier mial do sprzedania.. Jak wsiadlem tam to sie przeraziłem i powiedzialem "Nigdy więcej" tam jest mega pusto.. w porównaniu ze SZCZAŁĄ to jak pusty pokój do umeblowanego mieszkania

Opublikowano

fiestka fajne autko. miałem taką ale 3d i 1.1 - chodził jak pralka ale spalał 5-6l beny i całkiem zwinnie się poruszał :decayed:

mimo wszystko w małej kasie polecam właśnie fiestkę lub jeszcze lepiej golfa :good:

Opublikowano
  • Autor

Ale weź teraz za taką cene kup golfa..

Opublikowano

oj można można. i można jeszcze taniej :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________ale nie diesela i nie 5d :wink4:

Opublikowano
  • Autor

oj można można. i można jeszcze taniej :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________ale nie diesela i nie 5d :wink4:

taa.. chyba z roku 1980

Opublikowano

oj no, w niedzielę poszedł mi dosłownie z przed nosa golf 1.6 z gazem 89r (szerokie listwy, zderzaki, lusterka w rogu) w automacie za 500zł. wsadzić aku i jechał. :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Na alledrogo znalazleś czy po znajomosci?

Opublikowano

na allegro i okazało się, że o znajomości - sąsiednia wieś i nawet się znaliśmy z widzenia. ale ja głupi i kliknąłem kup teraz i po mojej rozmowie gdzie się umówiłem z gościem jakaś baba kliknęła... nie wybaczę sobie tego chyba nigdy. :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

A skoro kliknaleś kup teraz to co za problem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.