Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Trzeszczenie szyberdachu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podczas jazdy strasznie mi trzeszczy szyberdach, na początku myślałem, że sie przyzwyczaję, ale im dłużej tym gorzej. byłem u mechanika a ten rozłożył ręce i powiedział, że nie wie co z tym zrobić. zastanawiam się nad wizytą w ASO. ile taka wizyta może mnie kosztować?

Opublikowano

trzeszczy w czasie jazdy przy zamkniętym dachu?

Audi bezwypadkowe?

garażowany czy stoi na mrozie?

znajomemu niedawno tak wstawili szybę czołową, że na każdej nierówności terenu trzeszczała, ale dach rozumiem masz od nowości? :)

Opublikowano

trzeszczy w czasie jazdy przy zamkniętym dachu?

Audi bezwypadkowe?

garażowany czy stoi na mrozie?

znajomemu niedawno tak wstawili szybę czołową, że na każdej nierówności terenu trzeszczała, ale dach rozumiem masz od nowości? :)

słuszne pytanie? :mysli:

a mi trzeszczy fotel pasazera :decayed: drażni mnie to strasznie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

trzeszczy w czasie jazdy przy zamkniętym dachu?

Audi bezwypadkowe?

garażowany czy stoi na mrozie?

znajomemu niedawno tak wstawili szybę czołową, że na każdej nierówności terenu trzeszczała, ale dach rozumiem masz od nowości? :)

Auto po małej stłuczce, ale szyba przednia była wymieniana. Tak tylko w czasie jazdy trzeszczy, auto garażowane. byłem u mechanika i mówił, że to wina szyberdachu a może rzeczywiście coś jest nie tak z szyba

Opublikowano

możliwości jest dużo, zaczynając od najgorszych jakie mi przychodzą na myśl ;)

- auto przy stłuczce dostało naprężenia na dach i teraz będzie trzeszczał (przy drobnej stłuczce bym wykluczył)

- szyba czołowa jest źle wklejona i trzeszczy, przenosi naprężenia z karoserii

- dostała się gdzieś woda do dachu i przy minusowych temperaturach zamarzła i teraz trzeszczy, jak masz ciepły garaż to otwórz/uchyl dach na noc żeby wysechł

- a może po prostu Twoje auto nie lubi zimna i daje Ci o tym znać ;)

Opublikowano
  • Autor

właśnie jak było po -10 to nie trzeszczy, teraz i przy dodatnich trzeszczy jak ch.... w tym albo w przyszłym tygodniu pojedzie z tym do mechanika, dobrego znajomego kumpla, który bawi się w trzeszczące plastiki itp. pierdołki

Opublikowano

moze woda gdzieś sie między uszczelki dostała moze weź suszare i wysusz go porządnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.