Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Prośba o analizę logów Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Proszę o przeanalizowanie logów mojej audicy po dłuższym użytkowaniu a także po wymianie rozrządu :)

STATYCZNE

Grupa 000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57a4c15f357df068.html

Grupa 001

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a920d6b8fbdfbf3.html

Grupa 003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9320c1a783987dfb.html

Grupa 004

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5a9bf10e21cd3a5.html

Grupa 007

Pierwszy pomiar po kilku logach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e11d3e2d3a0ba43.html

Drugi pomiar po wszystkich logach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be31b04ab959d86c.html

Grupa 008

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/838d97145da77974.html

Grupa 013

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ff335ccb1d37546.html

Grupa 018

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba8c895bffda9c82.html

Grupa 023

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/269127dde0065443.html

BASIC SETING

Grupa 000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f66177ca460e60b.html

Grupa 003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b1e36ecf9d45f3d.html

Grupa 011

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e8b757e63509f0d.html

DYNAMICZNE

Grupa 000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7b1b9d772310290.html

Grupa 001

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2be1da1338ab303.html

Grupa 003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e46b4c7d49a8cc0.html

Grupa 004

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7068270c88ce239.html

Grupa 008

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01aacd8f7e1dbc25.html

Grupa 010

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a698c7a8d4d3db7.html

Grupa 011

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d081bc25d2594d4.html

Dodam tylko iż nie mam żadnych błędów w module silnika,a także jakiś czas przed logami czyściłem EGR

Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam miłośników Audi :a4fan:

Opublikowano

moim zdaniem to tylko lac paliwo i jezdzic :)

Opublikowano
  • Autor

moim zdaniem to tylko lac paliwo i jezdzic :)

Dzięki kolego

A może inni się wypowiedzą bo chodzi mi o to czy mogę spokojnie wirusika wrzucić do Audicy ??

Interesuje mnie tak jakieś 160 KM no i odpowiedni moment czyli Nm :naughty:

Pozdro

Opublikowano

Niby wszystko wygląda OK ale coś obroty ci dziwnie skaczą, nie buja ci budą ? U mnie zaraz po odpaleniu na zimnym silniku tak chwilke skaczą i właśnie czuć wyraźne telepanie, po 1-2 minucie już trzyma równiutko 882, u Ciebie widze silnik rozgrzany a obroty falują :gwizdanie:

Opublikowano

Turbo za chwile wpadnie w tryb awaryjny. Ja zalecam czyszczenie kierownic lub regeneracje(zalezy od oceny organoleptycznej)

Opublikowano

Turbo za chwile wpadnie w tryb awaryjny. Ja zalecam czyszczenie kierownic lub regeneracje(zalezy od oceny organoleptycznej)

Turbo za chwile wpadnie w tryb awaryjny. Ja zalecam czyszczenie kierownic lub regeneracje(zalezy od oceny organoleptycznej)

no bez przesady,chwilowo 2520mbr to jeszcze nie tragedia :wink4: te typy często tak mają, ja jak kupiłem swoje to miałem przy 2,2tyś obr/min ponad 2600,nigdy nie wpadł w tryb awaryjny, kilka razy przegoniłem fure i ciśnienie się unormowało bez wyciągania turbiny :decayed:

Opublikowano

Turbo za chwile wpadnie w tryb awaryjny. Ja zalecam czyszczenie kierownic lub regeneracje(zalezy od oceny organoleptycznej)

Turbo za chwile wpadnie w tryb awaryjny. Ja zalecam czyszczenie kierownic lub regeneracje(zalezy od oceny organoleptycznej)

chwilowo 2500mbr to jeszcze nie tragedia :wink4: te typy często tak mają, ja jak kupiłem swoje to miałem przy 2tyś obr/min ponad 2600, kilka razy przegoniłem fure i mu przeszło bez wyciągania turbiny :decayed:

No, nie ma tragedi, bo nie ma jeszcze trybu awaryjnego. Tylko zwracam uwage :hi:

Opublikowano
  • Autor

Niby wszystko wygląda OK ale coś obroty ci dziwnie skaczą, nie buja ci budą ? U mnie zaraz po odpaleniu na zimnym silniku tak chwilke skaczą i właśnie czuć wyraźne telepanie, po 1-2 minucie już trzyma równiutko 882, u Ciebie widze silnik rozgrzany a obroty falują :gwizdanie:

Dzięki za ocenkę :>

No więc zauważyłem że lekko mi buja budą ale czym to może być spowodowane ??

Turbo za chwile wpadnie w tryb awaryjny. Ja zalecam czyszczenie kierownic lub regeneracje(zalezy od oceny organoleptycznej)

A co do Turba to jak nadejdzie okazja i kawałek prostej to wyprostuję rurę wydechową i przeczyszczę turblawkę :naughty:

bo teraz zima i ślisko więc bezpieczeństwo przede wszystkim na naszych dziurawych drogach :decayed:

[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 20:18_________________________________________________Dodam także że jakieś 1,5 roku temu robiłem tez logi i szczerze mówiąc to też występowało przeładowanie ale widocznie tak jak kolega mówił ten typ tak ma :naughty:

jeszcze raz dzięki za analizę a co do tego bujania to się przyjrzę dokładnie czy buja ale... takie same wartości były jakieś 1,5 roku temu i wtedy nikt nie mówił że falują obroty i nawet sam Spanky napisał że jest super :> ale to było 1,5 roku temu :>

Opublikowano

Turbo za chwile wpadnie w tryb awaryjny. Ja zalecam czyszczenie kierownic lub regeneracje(zalezy od oceny organoleptycznej)

ta chwila musi trwac kilka sekund zeby jakis tryb awaryjny sie pokazal ... :cool1:

nie strasz kolegi, ma chwilowe przeladowanie [ktore trwa ponizej 2 sekund] a to jeszcze nie powod do wywalania a tym bardziej regenerowania sprezarki ...

Opublikowano
  • Autor

Turbo za chwile wpadnie w tryb awaryjny. Ja zalecam czyszczenie kierownic lub regeneracje(zalezy od oceny organoleptycznej)

ta chwila musi trwac kilka sekund zeby jakis tryb awaryjny sie pokazal ... :cool1:

nie strasz kolegi, ma chwilowe przeladowanie [ktore trwa ponizej 2 sekund] a to jeszcze nie powod do wywalania a tym bardziej regenerowania sprezarki ...

Dzięki Spanky

Tak więc mogę spokojnie zapodać wirusika do Audiczki i interesuje mnie tak jakieś około 160 -170 KM :naughty:

Opublikowano

Turbo za chwile wpadnie w tryb awaryjny. Ja zalecam czyszczenie kierownic lub regeneracje(zalezy od oceny organoleptycznej)

ta chwila musi trwac kilka sekund zeby jakis tryb awaryjny sie pokazal ... :cool1:

nie strasz kolegi, ma chwilowe przeladowanie [ktore trwa ponizej 2 sekund] a to jeszcze nie powod do wywalania a tym bardziej regenerowania sprezarki ...

Dzięki Spanky

Tak więc mogę spokojnie zapodać wirusika do Audiczki i interesuje mnie tak jakieś około 160 -170 KM :naughty:

przegon troche furmanke i powinno byc ok ...

Opublikowano
  • Autor

OKI jak nadarzy się okazja to przegonię ale jak wiadomo wszystko w granicach rozsądku :>

A jeszcze jedno pytanie odnośnie tych obrotów : Dlaczego nie trzyma równo te 882 obr/min ??

Czym to może być spowodowane??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.