Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ten zacisk wygląda jakby był pod tarcze 320mm, to jaki jest sens zakładania tarczy 312...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Taki że ATE nie robi 320 nacinanych
Opublikowano

przeciez 320 zwykla jest lepsza od tego...

Opublikowano

przeciez 320 zwykla jest lepsza od tego...

no na pewno :naughty:
Opublikowano

przeciez 320 zwykla jest lepsza od tego...

ale ta nacinana ładniej wygląda :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 14:36_________________________________________________

w opisie Grzesio napisał, że zaciski są z A6 :wink4: A w A6 chyba była tarcza 320 a nie 312 :cool1::naughty:

312 też pasuje :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

312 też pasuje :naughty: :naughty: :naughty:

A to tego nie wiedziałem :cool1:

Opublikowano

pasować to pewnie by pasowała nawet 288 tylko że klocek tarł by tylko o połowe tarczy...

A co do wyglądu to mnie się moje hamulce bardziej podobają.

A jaki lakier zastosowałeś do zacisków "odpustową czerwień" czy "ognistą moc" :polew:

Opublikowano

pasować to pewnie by pasowała nawet 288 tylko że klocek tarł by tylko o połowe tarczy...

A co do wyglądu to mnie się moje hamulce bardziej podobają.

A jaki lakier zastosowałeś do zacisków "odpustową czerwień" czy "ognistą moc" :polew:

dziwne aby Ci się jego podobały-po za tym Grześ jeździ jak kapelusz więc :naughty: - taka jak u mnie odpustowy POWER
Opublikowano

odpustowy power = mega kapelusznik :polew: :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

lewa tylnia rura ci obwisła :), ja juz zakupiłem nowa gume :) brzmi dwuznaczno troche :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Grześ po co Ci takie dobre hamulce przeciez Ty 40 km/h nie przekraczasz :gwizdanie:

Opublikowano

Grześ po co Ci takie dobre hamulce przeciez Ty 40 km/h nie przekraczasz :gwizdanie:

na Ciebie wystarcza zawsze :decayed:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

z planowanych modów to bym zmienił jeszcze tylko właściciela :decayed::wink4:

Opublikowano

z planowanych modów to bym zmienił jeszcze tylko właściciela :decayed::wink4:

ja też :polew: :polew:
Opublikowano

z planowanych modów to bym zmienił jeszcze tylko właściciela :decayed::wink4:

ja też :polew: :polew:

którego :wink4:
Opublikowano

z planowanych modów to bym zmienił jeszcze tylko właściciela :decayed::wink4:

ja też :polew: :polew:

którego :wink4:

:wink4:
Opublikowano

z planowanych modów to bym zmienił jeszcze tylko właściciela :decayed::wink4:

ja też :polew: :polew:

którego :wink4:

:wink4:

no co :wink4: to znaczy
Opublikowano
:wink4: to jesze ja
Opublikowano

dzięki Panowie :decayed:

Opublikowano

dzięki Panowie :decayed:

za co :polew:
Opublikowano

dzięki Panowie :decayed:

za co :polew:

mniej masełka :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.