Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instrukcja krok po kroku jak zdemontować listwy w B5 na desce rozdzielczej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • ściągasz klapke od bezpieczników
  • tam masz dwie śrubki 8ki
  • właściwie to wszędzie masz 8ki ;)
  • potem w tym małym schowku masz jedną
  • i w tym podłużnym schowku po prawej jedną
  • łącznie 4 śrubki
  • odkręcasz i ściągasz
  • potem włazisz głową tak żebyś widział te zawleczki co trzymają listwe tą krótką
  • bierzesz płaski śrubokręt
  • i zrywasz je z bolców na siłe ;]
  • na tej krótkiej listwie są dwie zawleczki
  • po prawej stronie kierownicy ściągasz jedną zawleczke od tej długiej listwy
  • potem demontujesz schowek
  • dwie śruby pod klapką (taka sama jak od bezpieczników )
  • jedna jest w środku w schowku na lewej ściance
  • i jedna u góry przy zamku
  • łącznie 4
  • odkręcasz wyjmujesz
  • włazisz głową zrywasz zawleczki
  • i....
  • teraz sie zaczyna
  • otóż została jedna zawleczka
  • dokładnie na środku konsoli
  • ni c**j sie nie da do niej dostać
  • trzeba zdemontować wszyyyystko
  • a więc
  • otwierasz między siedzeniami tam kaj masz wtyk do vaga, popielniczke
  • i odkręcasz tą śrube co tam jest
  • jedyna śrubka większa :)
  • odkręcasz śrubki koło gałki zmiany biegów (połączenie tunelu z kokpitem)
  • masz tam po dwóch stronach śrubki chyba zczajone pod zaślepkami
  • potem z tyłu kokpitu masz jedną śrube od strony kierownicy , niedaleko pedału gazu ;)
  • też pod zaślepką
  • nie wiem jakie masz radio
  • w każdym razie je demontujesz
  • jak nie umiesz to po ptokach :)
  • jak umiesz to wyjmij je
  • pod radiem masz po bokach dwie śrubki
  • odkręcasz je i ściągasz ramke na siłe :)
  • potem masz 4 śrubki do okoła
  • acha, zanim zdejmiesz radio to jeszcze wymontuj zapalniczke ;)
  • wysuwasz popiołke
  • i masz tam takie dwa wycięcia jak spojrzysz w kształcie elipsy
  • wkładasz tam dwa śrubokręty i wciskasz tam takie zatrzaski jakby ;)
  • lub rwiesz na siłe
  • ja zawsze rwałem na siłe
  • i nie dawno zauważyłem że sie da normalnie :D
  • no.
  • musisz jeszcze odpiąć wtyczke od zapalniczki
  • to już nie kłopot
  • i ściągasz kokpit
  • potem odciągasz troche ten stelaż co tam został
  • i śrubokrętem płaskim zrywasz ostatnią zawleczke
  • ;]
  • prawda że proste ??

w razie pytań pisać, postaram sie zrobić jakieś fotki poglądowe.

jest to tekst pisany przezemnie na gygy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witaj

Jak to zdemontuje to dostane sie do nagrzewnicy czy cos jeszcze trzeba zdemontować.

Jest troche roboty?

A czy te zatrzaski można użyć ponownie czy lepiej kupic nowe.

A zdejmowałeś kiedys nagrzewnice?

Opublikowano

Ja nagrzewnicę zdejmowałem. Trzeba niestety mieć duuuużo cierpliwości i zdemontować całą konsolę.

Opublikowano

Dzięki

Ja chyba sobie odpuszcze narazie wymianę i ja od kamienie jakimś środkiem firmy STP , K2, CRC, VALVOLINE , moze cos to da. :a4fan: :a4fan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja środkową zawleczkę olałem. Wyrwałem na siłę i git. Tymbardziej że zarówno od kierowcy jak i po prawo od niej masz kolejne zawleczki które można demontować bez rozbierania wszystkiego. Po zamontowaniu nowych listew i ominięciu środkowej zawleczki wszystko i tak ładnie dolega i nic nie trzeszczy :-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Może macie sposób na regenerowanie carbonu? mam troche podrapany na drzwiach i chce to zrobić ale nie wiem jak. naklejać folię?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a jak zdejmować listwy w drzwiach ?[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 13:46 _________________________________________________już sobie poradziłem...trzeba odkręcić boczek i potem już jest spoko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.