Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bieńkowi tez furke chcieli zakosić :thumbdown: ...nie pierwszy raz :shocked:

Znowu mi auto za***ac chcieli!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Wylamany zamek,maska otwarta i brak rns-e :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Dobrze,ze nie udalo sie odjechac.

Opublikowano

Witam!

Ja wlasnie wrocilem z Opola...droga masakra 700km w jeden dzien po PL drogach poprostu koszmar...

PS. Reniu nie draznij mnie!! :tongue4:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 21:38_________________________________________________Grzechu gdzie wyczytales o tej probie kradziezy Bienka wozu??? Lapy sk***ysyna poucinac!!!!!!!!![br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 21:40_________________________________________________Reniu jak tam moje VT ?? :cool1:

Opublikowano

Pany, w ten weekend jakis spocik sie u Was szykuje?:)

Opublikowano

Pany, w ten weekend jakis spocik sie u Was szykuje?:)

w niedziele w Bydgoszczy :cool1:
Opublikowano

18:00 łuczniczka?

Opublikowano

18:00 łuczniczka?

raczej tak....obstawiam 99%

no chyba że by padało to jedno skrzyżowanie dalej pod Tesco pewnie

Opublikowano

tam gdzie kartingi?

Opublikowano

tam gdzie kartingi?

:good:
Opublikowano

goood

Opublikowano
Opublikowano

b5 z motorkiem z RS6 :shocked:

Opublikowano

Pany, w ten weekend jakis spocik sie u Was szykuje?:)

w niedziele w Bydgoszczy :cool1:

Topor wpadnie to i ja bym się pojawił jak byście nie mieli nic przeciwko?? :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Pany, w ten weekend jakis spocik sie u Was szykuje?:)

w niedziele w Bydgoszczy :cool1:

Topor wpadnie to i ja bym się pojawił jak byście nie mieli nic przeciwko?? :decayed::naughty::kox:

Zapraszamy :hi::good:
Opublikowano

Pany, w ten weekend jakis spocik sie u Was szykuje?:)

w niedziele w Bydgoszczy :cool1:

Topor wpadnie to i ja bym się pojawił jak byście nie mieli nic przeciwko?? :decayed::naughty::kox:

Zapraszamy :hi::good:

duzo ludzi bedzie? :mysli:

Opublikowano

Pany, w ten weekend jakis spocik sie u Was szykuje?:)

w niedziele w Bydgoszczy :cool1:

Topor wpadnie to i ja bym się pojawił jak byście nie mieli nic przeciwko?? :decayed::naughty::kox:

Zapraszamy :hi::good:

duzo ludzi bedzie? :mysli:

tak...jeszcze Madas miał być,a czy aktualne to nie wiem
Opublikowano

Pany, w ten weekend jakis spocik sie u Was szykuje?:)

w niedziele w Bydgoszczy :cool1:

Topor wpadnie to i ja bym się pojawił jak byście nie mieli nic przeciwko?? :decayed::naughty::kox:

Zapraszamy :hi::good:

duzo ludzi bedzie? :mysli:

tak...jeszcze Madas miał być,a czy aktualne to nie wiem

ok postaram sie być :good:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

:hi:

a moze zrobimy jakas liste zeby wszystkich zachecic na spota

SPOT NIEDZIELA 19.09.2010 GODZ.18:00 BYDGOSZCZ

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5.

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.