Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

to co może w tą niedziele nam w końcu wypali spot w Świeciu ? :gwizdanie:

Opublikowano

może juz ulepem przyjadę :naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:04_________________________________________________Grześ już idę do garażu :rolleyes:

Opublikowano

:bry:

to co może w tą niedziele nam w końcu wypali spot w Świeciu ? :gwizdanie:

ja jestem za :good:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:05_________________________________________________

może juz ulepem przyjadę :naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:04_________________________________________________Grześ już idę do garażu :rolleyes:

ok zaraz będę :wink4:

Opublikowano

Bartek to jak będziesz zamwiał to weż dla mnie też :) spotkamy się na spocie to odrazu Ci oddam i wkońcu będzie mozna się zmotywować do robo :tongue4:

spoko dziś po robocie zamówie :good: czy ktoś jeszcze reflektuje?

:bry:

to co może w tą niedziele nam w końcu wypali spot w Świeciu ? :gwizdanie:

ja jestem za :good:

ja też :naughty:

może juz ulepem przyjadę :naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:04_________________________________________________Grześ już idę do garażu :rolleyes:

jak będę szedł na zakupy to wpadnę do Was zobaczyć jak Wam idzie :decayed:

Opublikowano

:bry:

to co może w tą niedziele nam w końcu wypali spot w Świeciu ? :gwizdanie:

ja jestem za :good:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:05_________________________________________________

może juz ulepem przyjadę :naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:04_________________________________________________Grześ już idę do garażu :rolleyes:

ok zaraz będę :wink4:

:notworthy: :notworthy: to się nazywa pomocny człowiek przez wielkie PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:08_________________________________________________

Bartek to jak będziesz zamwiał to weż dla mnie też :) spotkamy się na spocie to odrazu Ci oddam i wkońcu będzie mozna się zmotywować do robo :tongue4:

spoko dziś po robocie zamówie :good: czy ktoś jeszcze reflektuje?

:bry:

to co może w tą niedziele nam w końcu wypali spot w Świeciu ? :gwizdanie:

ja jestem za :good:

ja też :naughty:

może juz ulepem przyjadę :naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:04_________________________________________________Grześ już idę do garażu :rolleyes:

jak będę szedł na zakupy to wpadnę do Was zobaczyć jak Wam idzie :decayed:

nie wiem czy zdążysz :polew:

Opublikowano

Chłopaki kiedy otwieracie "VAG Garage Świecie" :decayed:

Opublikowano
:naughty: idziemy jak przecinaki :naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:10_________________________________________________ :mysli: cały czas namawiam Grzesia [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:11_________________________________________________dobra ide do dziupli :wink4:
Opublikowano

ja ocenię jazdę testową :polew:

Opublikowano

no proszę to już na dzień dobry jest nas 4 :)

Opublikowano

gdzie robicie tego spota w niedzielę w Świeciu i o której może wpadnę przywitac się

Opublikowano

Pewnie koło Lidla/BP godzina nie wiem jak chłopakom pasuje... ale pewnie coś koło 15-17

Opublikowano

dajcie znac jakby co to prawdopodobnie podjadę

Opublikowano

ja też się piszę na niedziele :kox:

Opublikowano

ja też się piszę na niedziele :kox:

tak trzymać :good: zapraszamy!!! :decayed:

Proponuję 17:00 pod Lidlem a później może zamek i jakaś sesja :naughty:

Opublikowano

jak mnie nie rozłoży do końca (jestem trochę przeziębiony) to też podjadę :gwizdanie:

Opublikowano

ja też się piszę na niedziele :kox:

tak trzymać :good: zapraszamy!!! :decayed:

Proponuję 17:00 pod Lidlem a później może zamek i jakaś sesja :naughty:

może byc

Opublikowano

jak mnie nie rozłoży do końca (jestem trochę przeziębiony) to też podjadę :gwizdanie:

Jędrek ściemy nie wal :tongue4:

Opublikowano

serio mówię.. kaszel mnie cholernie męczy.. ale postaram się być :decayed:

Opublikowano

mnie też katar i kaszel męczy ale do niedzieli wyzdrowieje :> :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.