Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz tylko siedzieć w domu i się wykurować (nie zarażać) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

niestety.. i tak jeszcze muszę dziś podjechać na uczelnię do mojego promotora :kwasny: ale za to będę miał cały tydzień na wertowanie allegro w celu poszukiwania części :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zwolnienie lekarskie na tydzień :wallbash:

mnie dziś też rozłożyło kompletnie :confused4: nie wiem czy dam radę wydobrzeć do niedzieli :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: nie to jak uczucie, gdy się jedzie rano na żółtych halo, we mgle i młodzież idąca do szkoły palcami wytyka :polew:

ostatnio oglądałem "stop drogówka" i podobno nie można z żółtymi jeździć ani w innych kolorach tylko biały

gdzie to czytalem na forum i ponoc zabronione jest uzywanie swiatla koloru zoltego w swiatlach do jazdy dziennej/postojowkach/krotkich/dlugich nic nie pisze o swiatlach przeciwmgielnych.... [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 11:34_________________________________________________

Ty Przemek chyba nigdy się z modami nie zatrzymasz :naughty:

juz czeka cala szafa niespodzianek do zalozenia miedzy innymi 4xel/samopoziom/i pare drobiazgow jak znaczki bose na glosniki...... [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 11:36_________________________________________________a wracajac jeszcze do hallo/swiatel przeciwmgilnych przednich czy moze ktos mi wytlumaczyc czemu nie mozna jezdzic na nich po miescie? i uzywac np. na zasadzie swiatel do jazdy dziennej? w czym one przeszkadzaja po za tym ze auto jest bardziej widoczne, swiatlo dawane przez nie swieci szerzej to chyba nic pozatym, zamontowane sa tak nisko ze niema mowy o jakim kolwiek oslepianiu.... kuzwa jeszcze mandat ci za to wrypia, cala skandynawia tak jezdzi i jest oki ale kuzwa nie polska to polska i tam sie chyba tylko biznes liczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: nie to jak uczucie, gdy się jedzie rano na żółtych halo, we mgle i młodzież idąca do szkoły palcami wytyka :polew:

ostatnio oglądałem "stop drogówka" i podobno nie można z żółtymi jeździć ani w innych kolorach tylko biały

gdzie to czytalem na forum i ponoc zabronione jest uzywanie swiatla koloru zoltego w swiatlach do jazdy dziennej/postojowkach/krotkich/dlugich nic nie pisze o swiatlach przeciwmgielnych.... [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 11:34_________________________________________________

Ty Przemek chyba nigdy się z modami nie zatrzymasz :naughty:

juz czeka cala szafa niespodzianek do zalozenia miedzy innymi 4xel/samopoziom/i pare drobiazgow jak znaczki bose na glosniki...... [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 11:36_________________________________________________a wracajac jeszcze do hallo/swiatel przeciwmgilnych przednich czy moze ktos mi wytlumaczyc czemu nie mozna jezdzic na nich po miescie? i uzywac np. na zasadzie swiatel do jazdy dziennej? w czym one przeszkadzaja po za tym ze auto jest bardziej widoczne, swiatlo dawane przez nie swieci szerzej to chyba nic pozatym, zamontowane sa tak nisko ze niema mowy o jakim kolwiek oslepianiu.... kuzwa jeszcze mandat ci za to wrypia, cala skandynawia tak jezdzi i jest oki ale kuzwa nie polska to polska i tam sie chyba tylko biznes liczy...

zgadza się przepisy tylko mówią o światłach mijania, długich itd. specjalnie na przegląd pojechałem do największego marudy w powiecie świeckim i sam mówił, że to nic złego.

ps. Przemek na kiedy chcesz folię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ma 2,3 vr5 :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 15:23_________________________________________________to znaczy chodzi mi oslone silnika :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mieszka lub będzie ktoś blisko OBI w Toruniu albo Bydgoszczy? Potrzebuję jedną listwę przypodłogową, a nie warto mi po nią jechać jak jej nie ma :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ma 2,3 vr5 :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 15:23_________________________________________________to znaczy chodzi mi oslone silnika :polew:

to co mają powiedzieć posiadacze felg od prosiaka :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: tak zamówiłem ale koleś dopiero wczoraj w nocy maila oczytał, że zamówione więc pewnie przyszły tydzień będę miał :good: zaraz idę nowe koła przymierzać :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...