Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi 18" s-line, ale operacja się nie udała bo kluczy nie miałem od pomieszczenia, w którym były :wallbash:

Wiśnia dzięki za awans :notworthy::polew:

Oto lista SPOT ŚWIECIE godz. 17:00 parking LIDL/BP Zapraszamy!!!! :cool1:

1. Bula87

2. WIŚNIA

3. dobis1 :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bula a jaki wzór??

Oto lista SPOT ŚWIECIE godz. 17:00 parking LIDL/BP Zapraszamy!!!! cool1

1. Bula87

2. WIŚNIA

3. dobis1

4. ArturB6 - na 75%

Opublikowano

Oto lista SPOT ŚWIECIE godz. 17:00 parking LIDL/BP Zapraszamy!!!! cool1

1. Bula87

2. WIŚNIA

3. dobis1

4. ArturB6 - na 75%

5. -makaveli- [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 19:54_________________________________________________będzie ktoś miał kabelek żeby ulepa podłączyć?

Opublikowano

:siema:

też bym z chęcią podjechała ale będę w pracy :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kabel mam zawsze w aucie...ale musisz mieć kompa z VAG`iem :decayed:

Opublikowano
:mysli: mój lapek się spalił więc lipa no chyba że Świeccy koledzy wspomogą :naughty:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 20:04_________________________________________________trzeba by zbadać ulepa po operacji
Opublikowano

Felgi 18" s-line, ale operacja się nie udała bo kluczy nie miałem od pomieszczenia, w którym były :wallbash:

no to gwint będzie potrzebny :naughty:

Opublikowano

no ba gleba -60 :decayed: tylko jak ja do domu dojadę... :polew:

Opublikowano

no ba gleba -60 :decayed: tylko jak ja do domu dojadę... :polew:

ruszysz z miejsca na 18" przy 90km ? :mysli:

Opublikowano

no ba gleba -60 :decayed: tylko jak ja do domu dojadę... :polew:

ruszysz z miejsca na 18" przy 90km ? :mysli:

ja nie ruszę? Ja? :polew: :polew: da radę sprawdzałem na początku tego sezonu jak miałem wzór R8 fakt były cholernie ciężkie i opona 245/45/R18 :decayed:

Opublikowano

no ba gleba -60 :decayed: tylko jak ja do domu dojadę... :polew:

ruszysz z miejsca na 18" przy 90km ? :mysli:

ja nie ruszę? Ja? :polew: :polew: da radę sprawdzałem na początku tego sezonu jak miałem wzór R8 fakt były cholernie ciężkie i opona 245/45/R18 :decayed:

jeszcze większy balon niż u mnie :shocked:

audia5coup32fsiquattros.jpg

:naughty:

Opublikowano

no ba gleba -60 :decayed: tylko jak ja do domu dojadę... :polew:

ruszysz z miejsca na 18" przy 90km ? :mysli:

ja nie ruszę? Ja? :polew: :polew: da radę sprawdzałem na początku tego sezonu jak miałem wzór R8 fakt były cholernie ciężkie i opona 245/45/R18 :decayed:

jeszcze większy balon niż u mnie :shocked:

audia5coup32fsiquattros.jpg

:naughty:

takim waclem można świeży asfalt na A1 ugniatać :polew:

Jędrek jak Ty tak wolno pijesz jak powoli robisz auto to ja z Tobą na wódkę nie idę :polew: to nie Twoje prawda? :cool1:

Opublikowano

Buła a zapodaj jakims linkiem jhaki to wzór przymierzałeś

Opublikowano

to nie Twoje prawda? :cool1

nieee... moje jest już na zimówkach :wink4: no i jeszcze wydechu nie kupiłem :embarrassed: moje będzie tak na wiosnę wyglądać... tzn jeszcze nie wiem czy z tymi felgami, czy coś innego nie wpadnie :wink4:

Opublikowano

trzeba by zbadać ulepa po operacji

jak zawsze możesz na mnie liczyć :kox: sprzęt będzie :good:

Opublikowano

takie :kox:

1224470444_2.jpg

Opublikowano

Ale zaległości na forum... ;/

Nie wiem czy jutro będę, jak to w pewnej reklamie mówili: Nie wyraźnie dziś wyglądam. Za dwie godziny do roboty jadę, to się może źle skończyć.

BTW. Wczoraj spotkałem Felipe, mówiłem, żeby na spota przyjechał... :gwizdanie: Mówił, że postara się wpaść w najbliższym czasie

Bula, chyba zawinę ci te felgi :D

Opublikowano

piękny wzór :kox:

Opublikowano

Darek chyba nie zwiniesz bo ja temat od wiosny urabiam regularnie przynajmniej raz w tygodniu :polew: to koła mojego dyrektora ma to na zimówkę, ale ostatnio coś mówił, że nowe opony musi kupić więc jest szansa je wyrwać :naughty:

Opublikowano

Darek chyba nie zwiniesz bo ja temat od wiosny urabiam regularnie przynajmniej raz w tygodniu :polew: to koła mojego dyrektora ma to na zimówkę, ale ostatnio coś mówił, że nowe opony musi kupić więc jest szansa je wyrwać :naughty:

Choruję na te felgi :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.