Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:thumbdown::doh:

już ja sobie z Nim będę musiał porozmawiać :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Ja już mam od Dev'a, możemy sie moim kopsnać po przewody:D,

jesli potrzebujesz tylne to mam hela nowe bo jeszcze nie założyłem,

a przednie tez mam całe ori z demontażu swoje stare na parę dni jak potrzebujesz zanim ogarniesz sobie hel'a mogę ci pożyczyć Artur,

http://s28.postimg.org/b6z8kunjt/20131118_131143.jpg

http://s28.postimg.org/6z4gc3m49/IMAG0304.jpg

co to za tarcze (wielkosc)

345 ? :whistling:

błąd...320

Opublikowano
b8 idzie pod młotek....nie wiem ,czy coś tam przy tym golasie będzie w tym momencie jeszcze robione :decayed::wink:.....

Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? :grin:

powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " :decayed::wink:

:oklasky: czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach?

Opublikowano

bry w południe

Opublikowano

:hi:

b8 idzie pod młotek....nie wiem ,czy coś tam przy tym golasie będzie w tym momencie jeszcze robione :decayed::wink:.....

Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? :grin:

powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " :decayed::wink:

:oklasky: czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach?

diesel jest git! chociaż nie przeczę, że jakby mnie było stać na S5/S6/S7 to bym wymienił chętnie na benzynę :decayed:

Opublikowano

:hi:

b8 idzie pod młotek....nie wiem ,czy coś tam przy tym golasie będzie w tym momencie jeszcze robione :decayed::wink:.....

Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? :grin:

powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " :decayed::wink:

:oklasky: czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach?

Yyy nie wiem....przyjechał czarnym b8 w avancie ?

Niski , kiedyś blondyn :grin: zaciągał po śląsku ?

wysłane z one v :)

Opublikowano
:hi:
b8 idzie pod młotek....nie wiem ,czy coś tam przy tym golasie będzie w tym momencie jeszcze robione :decayed::wink:.....

Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? :grin:

powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " :decayed::wink:

:oklasky: czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach?

Yyy nie wiem....przyjechał czarnym b8 w avancie ?

Niski , kiedyś blondyn :grin: zaciągał po śląsku ?

wysłane z one v :)

to ten :grin:

Opublikowano

Witam , Koledzy jest ktos z uzytkowników który ogarnia w CB lub TR radio RNS-e polski soft+ mapy ?

pozdro

Opublikowano

polski soft i mapy ogarnia H4mm3R, ale nie jest z kuj-pom.. wysyła płytki :wink: w razie czego to większość zakładów car audio powinno to zrobić, ja polecam Studio Car Hi Fi w Bydgoszczy na ulicy Sowiej. oni wgrywali mi PL soft i mapy do A5

Opublikowano
Witam , Koledzy jest ktos z uzytkowników który ogarnia w CB lub TR radio RNS-e polski soft+ mapy ?

pozdro

ja w B7 robiłem na fordońskiej w euro car audio

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:Pany, w ten weekend planujecie jakiegoś spota? Trzeba w końcu wpaść, tyle czasu się zbieram :grin:

Opublikowano

:hi:

wysłane z one v :)

Opublikowano

ja cały czas nie do końca zdrowy więc odpadam ze spota :thumbdown:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

wysłane z one v :)

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.