Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] FALUJĄCE OBROTY NA BIEGU JAŁOWYM


zbylo22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem to falujące(skaczące) obroty na gazie na biegu jałowym. Po przegazowaniu silnika po kilko sekundach ustępują i silnik pracuje równo. Na benzynie ten problem nie występuje. Jak ktoś wie co mu dolega proszę o rade.

[mod]Gdzie jest prefix!!! - -poprawione[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie masz sekwencji to tylko fachowa regulacja skladu i gazownikow tylko ci pomoze, miałem tak samo jak ty i pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem tylko że w Benzynie auto nie ma gazu, silnik 1.8, gdy przerzucę na bieg jałowy 2 razy zafaluje i pózniej pracuje równo (oczywiście na wolnych obrotach)

Pomoże ktoś . ?

---------- Post dopisany 04-01-2013 at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2013 at 22:13 ----------

Już problem rozwiązany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opisz dla potomnych jaki miałeś problem?

Pytanko kierowane do mnie .? ;)

czy założyciela tematu . ?

Tak do Ciebie, zjadło mi cytat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Falujace obroty na bezynie jak i na gazie na zimnym silniku. Disiaj nawet (auto stalo dwa dni na mrozie) po odpaleniu oprocz falujacych obrotow mialem taki problem:

po przegazowaniu obroty rosly do 15k po czym spadaly (nie sciagalem nigi z gazu) .

Gaz sekwencja.

Co to moze byc ? CZy to tylko przez to ze mrozy sa i silnik zimny. Ale jak na moje oko to moze silnik krokowy albo sonda lambda. Ale ja sie nie znam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze byc wszyszko - odepnij aku na 30min podepnij zaadoptuj przepustnice i zobacz :) jak nie to VAG. Może być przepływka albo sonda albo czujnik nie wiem co jeszcze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...