Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Nie mam klimatyzacji, a chciałbym panel


Loonneey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Tak jak w temacie... Nieposiadam niestety klimatyzacji i w mojej Audusi mam tylko pokrętła... Chciałbym założyć nawigację i pod nią musiał by być panel od klimy... Pytanie moje dotyczy tego czy idzie podłączyć nawiewy pod panel klimatyzacji nie posiadając klimy - tak by panel sterował tylko nawiewami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się wszystko tylko czasami są rzeczy nieopłacalne. Przy pokrętłach sterowanie nawiewami masz poprzez linkę a w climatronicu poprzez panel sterujesz silnikami i dopiero silniki sterują nawiewami. Podstawowe pytanie czy masz czas i denary na takie mody? No i cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie, ja też chciałem ale to jest nie opłacalne, trzeba rozebrać pół samochodu w środku, wydać masę pieniędzy - niewspółmierne do osiągniętego efektu. O wiele lepszym rozwiązaniem jest wyrezanie sobie samemu przedniego panelu z jakiegoś jakościowego plastiku ( o ile ma się takie zdolności) wywalenie przedliftowej popielniczki i tam właśnie w jej miejscu przeniesienie pokręteł od nawiewów ... na forum jest takie auto tylko nie pamiętam kogo :) ale nawet z kimś rozmawiałem o tym kiedyś stąd.

Oczywiście kosz 2 din trzeba kupić. Chodzi mi o zabudowanie miejsca w którym jest panel klimatronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tego tematu. Jestem w tej samej sytuacji co Piotr. Mam na oku coś takiego: http://allegro.pl/navigation-plus-rns-d-audi-a4-zmieniarka-audi-i1432117907.html

Tylko proszę, nie zjeźdźcie mnie jak psa, bo się na tym kompletnie nie znam. Na początku chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość podłączenia tego. Z tego co wyczytałem, to wiem, że muszę rozebrać cały panel - wrrr

Niby wszystko jest do zrobienia, ale chciałbym uzyskać odpowiedź (tak krok po kroku, co muszę kupić, zrobić itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, wiele mi to nie dało ale dzięki ;) Może ktoś jeszcze może mi (nam) pomoże?

Nie chcę sprzedawać swojej Audiany, tylko dlatego, że nie ma gps'a czy klimy. Ten wóz akurat dla mnie wiele znaczy i chcę go zatrzymać i zrobić co będzie trzeba. Dlatego mi na tym zależy. Czekam na jakiekolwiek sugestię itd.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 22:25_________________________________________________Widzę, że nikt nie chce pomóc, szkoda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko musisz pokombinowac bo nie dosc że musisz zlikwidować popielniczkę to jeszcze musisz zmienic całą kieszeń pod radio łączni z przyciskami awaryjnych itd... kurcze też nad tym myślałem ale czy jest ktos kto już to robił ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam że ciężko będzie kogoś takiego znaleźć. Moja rada to poszukaj na forum bo gdzieś był temat z wymianą całego tunelu na poliftowy. Fotostory nawet jakieś małe było chyba. Może to coś wam pomoże i rozjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...