Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Rozrywki dla Bawiących się NOCĄ :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Od pewnego czasu organizujemy ze znajomymi różne nocne spoty, wyścigi etc. narazie udało nam się zorganizować ekipe 17 aut. Może ktoś z Klubowiczów ma podobne kłopoty ze snem i nudzi się nocami ?? :D POZDRO

Opublikowano

Pomysł fajny :good:

A taki mały OT: od kiedy to RS6 z 2009 roku ma silnik 4.2 420 KM ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Pomysł fajny :good:

A taki mały OT: od kiedy to RS6 z 2009 roku ma silnik 4.2 420 KM ? :cool1:

No właśnie niema bo jest 5.0 TFSI V10 niestety jak pisałem na wstępie przy powitaniu nie znalazłem takowego z liście przy rejestracji :confused4: zdaje sobie z tego sprawę :P wybrałem naj bliższy jaki znalazłem;)
Opublikowano

jak chcesz to poproś modów, może dołożą twój silnik :wink4:

Opublikowano

Pomysł fajny :good:

A taki mały OT: od kiedy to RS6 z 2009 roku ma silnik 4.2 420 KM ? :cool1:

No właśnie niema bo jest 5.0 TFSI V10 niestety jak pisałem na wstępie przy powitaniu nie znalazłem takowego z liście przy rejestracji :confused4: zdaje sobie z tego sprawę :P wybrałem naj bliższy jaki znalazłem;)

A to ok :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

oj "Dawid".. w nocy to się śpi a nie włóczy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

oj "Dawid".. w nocy to się śpi a nie włóczy :gwizdanie:

Ehh.. no to zależy co się robi w ciągu dnia :P Zresztą noce są piękniejsze niż dni... i niema takiego ruchu na drogach :)

Opublikowano

oj "Dawid".. w nocy to się śpi a nie włóczy :gwizdanie:

Ehh.. no to zależy co się robi w ciągu dnia :P Zresztą noce są piękniejsze niż dni... i niema takiego ruchu na drogach :)

Dla kogos kto ma rs6 napewno sa piekniejsze :D Pochwalilbys sie autkiem na forum,ostanio w BB slyszalem i widzialem taka besteie,normalnie cudo :D

Opublikowano

kolego Bikerboy daj jakies namiary na te "zabawy" moze podjedziemy z ekipą jak bedzie czas moze byc na PW :wink4:

Opublikowano

narazie pogoda troche nie teges ale latem napewno sie zjawie

Opublikowano

szkoda ze to na śląsku a nie na pomorzu :naughty:

Opublikowano

szkoda ze to na śląsku a nie na pomorzu :naughty:

nie szkoda tylko dobrze :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki zaczyna się robić pogoda:D jak się utrzyma to już niebawem rozpoczną się nocne HARCE :D

Zainteresowanym wyśle PW

Opublikowano

czekam na info

Opublikowano

Chłopaki zaczyna się robić pogoda:D jak się utrzyma to już niebawem rozpoczną się nocne HARCE :D

Zainteresowanym wyśle PW

czekam na info :kox: :kox:

Opublikowano

Chłopaki zaczyna się robić pogoda:D jak się utrzyma to już niebawem rozpoczną się nocne HARCE :D

Zainteresowanym wyśle PW

\ja proszę na gg :)
Opublikowano

my az tak oficjalnie nie musimy sie zgadywac :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.