Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Audi a4 b5 2.5 TDI 150KM co wybrać.?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Może nie tyle likwiduje, co ich nie powiększa

V6 TDI nigdy nie cieknie ... on znaczy teren ;) - wycieki się uszczelnia a nie zalepia :]

do V6 TDI - 5W30 przy naszym klimacie

505.00 taka jest norma, spełniają ją pełne syntetyki i półsynt., czy 5/30 da radę, chyba szkoda kasy na taki olej, przecież V6tki za granica zabijane są przez Longlife service, dobry olej najlepiej fullsynt, i wymiana co 10 tys, najlepsza rada., ja teraz leje Edge 5/40 z normą 505.00 i 505.01, wiec nawet wyzszą nie ubywa do wymiany.

pozdro

Opublikowano

Ok, czyli nawet jak silnik nieco ulany to bezwzględnie lać 5W/40. To po co w autoryzowanym serwisie VW/Audi zalecają Castrola magnateca 10W/40 for diesel? Aby np. padła turbina lub wałki rozrządu i mieli okazje do zarobku?

Opublikowano

Ok, czyli nawet jak silnik nieco ulany to bezwzględnie lać 5W/40. To po co w autoryzowanym serwisie VW/Audi zalecają Castrola magnateca 10W/40 for diesel? Aby np. padła turbina lub wałki rozrządu i mieli okazje do zarobku?

a kto powiedzial ze w serwisie vw audi wiedza wszystko najlepiej ?

zasady sa proste.

jesli ci cieknie to likwidujesz wyciek.

ja pracuje z dwoma mechanikami starej daty. ucze sie przy nich. i dopiero jak pracujesz z nimi to widzisz w czym rzecz. oni sie zatrzymali w rozwoju na mercedesie 300d. absolutnie nie umniejszam ich wiedzy bo swoja robote robia porzadnie. natomiast nie istnieje dla nich pojecie "diagnostyka". dla nich zupelnie normalne jest ze zasady ze starego merola mozna przeniesc na nowoczesny silnik. stad sie rodza te wszytkie legendy.

zadalem im ptynie:

jesli od poczatku lejesz syntetyk to czemu masz przechodzic na pol syntetyk?

odpowiedz:

bo w starym silniku syntetyk wyplukuje nagar i sie tworza nieszczelnosci

pytanie:

jak mogl sie stworzyc nagar jesli silnik pracuje na syntetyku ktory nagar wyplukuje?

odpowiedz:

yyyyghhhhhhrrrrr......................

jesli jezdzi ktos na polsyntetyku to niech zrobi plukanke i wleje syntetyk i pojezdzi.. wyciekow mu raczej nie przybedzie

pozdr

Opublikowano

Ok, rozumiem. Dziękuję za oświecenie. A tak swoją drogą to ten mechanior, z którym rozmawiałem wcale nie był starej daty, miał 30 lat. U niego pierwsza czynność to podłączenie kompa, więc dziwne, że stosuje się do tych teorii, z przed przynajmniej 15 lat. Może jak zaczynał i był uczniem w wieku powiedzmy 16 lat to go tak uczyli i mu się to utrwaliło:).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.