Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mniejsze spalanie paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wydaje mi sie ze lepiej bedzie jak wyregulujesz silnik niz to zalozysz bo to kojarzy mi sie z wlascicielami polonezow :wink: a na marginesie co to znaczy duzo pali??

Opublikowano

Bzdury i naciąganie :!: Takie rzeczy jak magnetyzery czy magnesy neodymowe można sobie w domu stosować jak chcemy oszukać licznik energii elektrycznej, gazowy i każdy inny, który ma metalowe bebechy. W samochodzie to nic dobrego nie przyniesie, chyba tylko złudzenia :grin: Porównaj sobie z innymi użytkownikami na forum spalanie swojego autka. Jeżeli stwierdzisz, że więcej spala to VAGa trzeba zapiąć i tam oblookać sprawę :cool:

Opublikowano
  • Autor
wydaje mi sie ze lepiej bedzie jak wyregulujesz silnik niz to zalozysz bo to kojarzy mi sie z wlascicielami polonezow :wink: a na marginesie co to znaczy duzo pali??

co to znaczy dużo pali? nawet nie wyobrażasz sobie te "dużo"

moje audi jest tak zdolne ze potrafi spalic ok.18l wachy

raz jak zalałem za stówke to zrobiłem niecałe 110km

motor 1.6 !!!

i co ty na to?

Opublikowano

to znaczy ze masz cos skopane w niuni i tyle :wink:

Opublikowano
  • Autor
Bzdury i naciąganie :!: Takie rzeczy jak magnetyzery czy magnesy neodymowe można sobie w domu stosować jak chcemy oszukać licznik energii elektrycznej, gazowy i każdy inny, który ma metalowe bebechy. W samochodzie to nic dobrego nie przyniesie, chyba tylko złudzenia :grin: Porównaj sobie z innymi użytkownikami na forum spalanie swojego autka. Jeżeli stwierdzisz, że więcej spala to VAGa trzeba zapiąć i tam oblookać sprawę :cool:

jakiego VAGa?

nie czaje? co to jest ten VAG?

czy mogłbyś mi to wytłumaczyć?

[ Dodano: 2006-08-31, 15:06 ]

to znaczy ze masz cos skopane w niuni i tyle :wink:

w sumie wiem tylko że w silniku było grubo grzebane

ktoś sie bawił wczesniej w tuning i troche motor podkrecił

ja kupiłem te auto niedawno z mysla ze to zwykle 1.6

Opublikowano

taki komputerek do diagnozowania samochodu - jedziesz do ASO i Ci diagnozują (no niekoniecznie do ASO ...)

Opublikowano
jakiego VAGa?

nie czaje? co to jest ten VAG?

czy mogłbyś mi to wytłumaczyć?

uzyj prosze szukaczki :wink:

Opublikowano
co to znaczy dużo pali? nawet nie wyobrażasz sobie te "dużo" moje audi jest tak zdolne ze potrafi spalic ok.18l wachy

raz jak zalałem za stówke to zrobiłem niecałe 110km

motor 1.6 !!!

i co ty na to?

:shock: ile jechać do fachowca z tymi waszymi samochodami spalanie jak w V6, mi pali 7,2l/100 km jak jechałem nad morze średnia prędkość 130km/h :grin:

Opublikowano
:shock: ile jechać do fachowca z tymi waszymi samochodami spalanie jak w V6, mi pali 7,2l/100 km jak jechałem nad morze średnia prędkość 130km/h :grin:

To albo nowse autko albo diesel :grin:

Opublikowano

to ja zrobie OT [z góry sorki!!!]

Ile kosztuje VAG ??

Opublikowano

wielkie dzieki i sorki za OT

Opublikowano
to ja zrobie OT [z góry sorki!!!]

Ile kosztuje VAG ??

VAG 1551 - 2000 zł

VAG 1552

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.