Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wymiana panelu radio CONCERT I


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wylany wyświetlacz w radiu concert I chciałbym go wymienić. Chce zakupić sam panel od innego radia podobno jest wpięty na dwóch kostkach. Tylko mam pytanko czy po wyjęciu radia i zmianie panela radio się nie zakoduje i będzie miało stary kod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić odpowiedni panel, bo są 3 rodzaje.

Concert Matsushita (Panasonic)

Concert Blaupunkt

Concert Plus Blaupunkt

Wszystkie te panele z przodu wyglądają tak samo.

Kodu w panelu nie ma, jest w pamięci na płycie radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concert Panasonic jest najbardziej pożądanym radyjkiem do A4 B5 jeśli chodzi o oryginalne radio - nie ma problemu z procesorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za bardzo się pospieszyłem panel przyszedł po wyciągnięciu radia okazało się ze to nie jest to dobrze kolega "fabi_wgw" pisał ale za późno przeczytałem. Okazało się że mam radio Concert Plus Blaupunkt a kupiony panel jest od Concert Matsushita (Panasonic) no i nie pasuje. Jeżeli ktoś taki panel potrzebuje mogę odstąpić. Pomóżcie gdzie można takli panel dostać albo sam wyświetlacz. Może są jakieś zamienniki tych wyświetlaczy? Jak by ktoś miał popsute radio z dobrym wyświetlaczem z chęcią odkupie bo nic nie mogę zrobić na radiu przez ten wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego wyświetlacza nie przylutujesz, one są chyba klejone, więc pewnie musiałbyś się odezwać do kolegi krzychold (klei fisy, ale pewnie ten wyświetlacz też by przykleił), ale wtedy będzie pewnie drożej niż całe radio ;)

Najtaniej to pewnie będzie kupić takie radio z kodem/walniętym prockiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panele od blaupunka concert (w tym siadają procki) i od blaupunkta concert plus nie są zamienne, choć wyglądają tak samo, więc to będzie kolejny niepotrzebny wydatek. Jednynie panel z Concerta Plus tu będzie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...