Treść opublikowana przez zajec
-
[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?
W niektórych radiach da się wyłączyć żądanie kodu, może tak masz zrobione;)
-
Concert I wyjście na głośniki
Było już o tym wałkowane... ktoś nawet na zdjęciu ładnie zaznaczył, ale nie chce mi się teraz szukać. Tutaj masz rozpiskę wyjść: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/iso.htm Przednie głośniki są podłączone pod część B. Z wyjść liniowych (C1) wychodzi sygnał do wzmacniacza, a z niego do głośników tylnych
-
[ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
Troszkę słabe zdjęcie, ale coś tam widać http://allegro.pl/audi-a4-94-01-atrapa-tuningowa-kamei-nowa-i1462850329.html
-
[ALL] Czy to oryginalny box?
Ktoś to ładnie zmontował 3A0 973 734 to oznaczenie wtyczki.
-
[B5 AFF] po wizycie u Rogala
No no, +50km :gwizdanie: Gratuluje
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
Jednak coś zmienili pod maską, z tymi niebieskimi rurami wygląda, jakby miał co najmniej 170km Właściciel coś w ogóle próbuje z tym zrobić?
-
[ALL B5] element mechanizmu podnoszenia szyb- pomocy jaki nr?
O to chodzi? Numer 6 na zdjęciu z 2000. Jak w etce zaznaczę tą część w 1996, to pisze mi, że tej części nie ma w katalogu, ale jak sprawdziłem w a4 z 2000 to już pokazało Ceny niestety nie znam. 1996: 2000:
-
[ALL B5] Rozpiska wtyczki suba
z godzinę siedziałem i szukałem rozpiski i nie znalazłem, na forum przejrzałem 2 tematy i odpuściłem. Dzięki
-
[ALL B5] Montaż HID w lampach DEPO/FK (ringi)
Bardzo fajnie napisane :oklaski: Też chcę sobie HIDy założyć, ale to jak zrobi się trochę cieplej
-
[B5 AFN] Czy podejdzie climatronic
No bo to tak jest, jednemu uda się znaleźć części za 700zł, innemu za 1500. Tak samo z robotą, jeden mechanik weźmie 500 inny będzie krzyczał 1000. Ceny podałem przypadkowe, nie interesowałem się zakładaniem climatroniku (jedynie czytałem na forum o tych 1200zł i to była jakaś okazja), ale tak jest z używanymi częściami.
-
[ALL B5] Rozpiska wtyczki suba
Ja dzisiaj też próbowałem suba podłączyć, szukałem w necie, ale żadnej rozpiski nie znalazłem. Po znalezieniu +,- i jednego głośnika miernik mi zamarzł i sobie darowałem na dzisiaj
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
Czyli wychodzi, że dosyć poprawnie budzę swoją a4 Odpalam, wyturlam się z blaszaka, wyjdę cb postawić, przetrzeć światła i powoli w drogę
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
Ja kupiłem od kolegi gwerty przerobiony tunel, polecam! Wszystko równo spasowane, nic nie trzeszczy. Jedynym minusem (chociaż może to i plus...) jest to, że nie załapują uchwyty, przez które nie można wyciągnąć radia. Żeby nie było, że jest źle - trzyma się mocno, nie ma szans, żeby samo wyleciało, czy choćby poruszyło się samo, ale złodziej ma mniej roboty Chociaż z drugiej strony nie trzeba się męczyć przy każdym wyjęciu.
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
Powinien pójść pogadać z jakimś adwokatem, według mnie ma szanse. W tym dopisku jest napisane, że potwierdza odbiór zgodny z oczekiwaniami, ale nie ma nic o tym, że sprawdził wymienione części. Oczekiwania były subiektywne, mógł czuć, że lepiej przyśpiesza, ale przecież pod maską nie ma prawie żadnej części z tej całej listy, a zakład przecież zobowiązał się, że mu to wszystko zamontuje.
-
[ALL B5] Regulacja foteli kubełkowych
Nie zacytowałem :/ Moja odpowiedź była do kolegi rafuzg
-
[ALL B5] Regulacja foteli kubełkowych
Tutaj masz 2 wątki o podłączeniu lędźwi: 1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=94618.0;highlight=l%EAd%BCw 2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161723.0;highlight=l%EAd%BCw
-
[ALL B5] Nadal problem z mocą po wymianie przepływomierza.
Mi się zdaję, że wystarczyłby jeden temat... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187624.0
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Dwa skrajne przebiegi ERW0 jak to oryginał to fajną sztukę znalazłeś U mnie po środku, jakieś 300kkm
-
[ALL B5] Radio Concert piszczy
Tutaj masz wytłumaczenie http://radiopolska.pl/portal/staticpages/index.php?page=rds-funkcje#tpta W skrócie, to powinno to się załączać przy wiadomościach dla kierowców, np słuchasz sobie kasety (u mnie czasem działało nawet jak słuchałem innej stacji), nagle słyszysz ten beep i wiadomości o korkach, wypadkach itp. Tak jest w teorii, a w praktyce to stacje różnie nadają i na przykład w tych co mówiłeś, to pewnie nadają cały czas taki komunikat i ciągle Ci piszczy...
-
[ALL B5] Radio Concert piszczy
Ja u siebie miałem podobny objaw, jakoś udało mi się to wyłączyć, ale nie powiem na 100% jak. Wydaje mi się, że właśnie wyłączyłem TP (trzeba dłużej przytrzymać). Instrukcje znalazłem tylko po niemiecku (na elektrodzie).
-
[B5 AFN] Samoczynne zwiększanie prędkości wentylatora dmuchawy
Z tego, co przeglądałem forum to było już kilka razy o tym pisane... Normalne zachowanie climatronika, ale nie wiem czemu ma to służyć
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Hehe, nie pomyślałem o tym Dopiero jak napisałeś, to sprawdziłem dokładnie na zdjęciach na allegro, akurat ta ikonka jest w takim miejscu, że rzadko ją widać na zdjęciach. Znalazłem też takie dwie: - z 1998 http://allegro.pl/i1444364532.html - z 2000 http://allegro.pl/i1450853810.html Czyli jednak nie ma różnicy między 1 i 2 liftem Dzięki, wiem już wszystko co chciałem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Odwrotnie, mam avanta i nie chcę kupić manetki od sedana. Ten przycisk jest chyba przed 1 liftem, później nie ma przycisku, tylko, żeby spryskać tylną szybę trzeba trochę mocniej popchnąć manetkę. Dlatego pytałem się czy można jakoś je odróżnić, bo nie zobaczę samej możliwości wciśnięcia. Może uda mi się jutro dostać do etki, to się sprawdzi
-
[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?
Nie słyszałem nigdy o czymś takim... na 99% się nie da(pkt 4.12): http://www.ross-tech.com/vag-com/faq_4.html Zazwyczaj trzeba wylutować pamięć i odczytać z odpowiedniej komórki, spece liczą sobie za to zazwyczaj 30-50zł
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja mam pytanie odnośnie manetki do avanta po 2 lifcie. Może ktoś podać jej numer albo zdjęcie? Na allegro jest ich trochę, ale nie wiem która jest po 2 lifcie (gdzieś w wątku przewinęło się, że jest inna od przedliftowej, chyba ma inne wyprowadzenia). Można odróżnić jakoś manetkę z sedana i z avanta? Czy trzeba dzwonić i się dopytywać?