Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?


dreamburn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam takie pytanie Czy w radiu Symphony by matushita czy jakos tak ,da sie zczytac kod radia vagiem??.Z tego co wyczytałem na necie to ponoc jest taka opcja!Radio jak narazie działa ale napewno przestanie jak odłacze kiedyś Aku,a kodu nie posiadam.POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem nigdy o czymś takim...

na 99% się nie da(pkt 4.12): http://www.ross-tech.com/vag-com/faq_4.html

Zazwyczaj trzeba wylutować pamięć i odczytać z odpowiedniej komórki, spece liczą sobie za to zazwyczaj 30-50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam takie pytanie Czy w radiu Symphony by matushita czy jakos tak ,da sie zczytac kod radia vagiem??.Z tego co wyczytałem na necie to ponoc jest taka opcja!Radio jak narazie działa ale napewno przestanie jak odłacze kiedyś Aku,a kodu nie posiadam.POzdrawiam

czasem jest tak, że jak wejdziesz w radio VAG-iem to się samo odblokowuje :hi: ale nie daje gwarancji, ze zadziała w twoim przypadku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi masz je fabrycznie zamontowane (auto wyjachało z nim z salonu) to po odpieciu nic Ci sie nie zakoduje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio jest fabryczne i tak zostało zamontowane!!!Dopiero co przywiozłem samochód z Niemiec,ale niestety zadnego kodu niemam do tego radia.Czyli jednak jest mozliwosc wejscia vagiem?,gdzies na jakies stronie gdzie były wszystkie radia wsadzane do Audi były tez opisy i własnie pisało ze w Symphony da sie niby zdiagnozować Vagiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bajki. Jak radio prosi o kod, to VAG nie pomoże.

I w tym roczniku mimo, że radio z fabryki wyjechało razem z tym samochodem, to po odpięciu zasilania poprosi o kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bajki. Jak radio prosi o kod, to VAG nie pomoże.

I w tym roczniku mimo, że radio z fabryki wyjechało razem z tym samochodem, to po odpięciu zasilania poprosi o kod.

u mnie w żadnej audi która jest fabrycznie z radiem(ma w wyposazeniu radio) nie prosił o kody :wink4: ale jak włożyłem zamiennie z innego auta to i owszem odrazu było zakodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest fabryczne i kiedyś aku się rozradował i po włączeniu pytał o kod. W ASO zaczytali mi kod podpinając tylko komp. nie wyciągali radia i niczego nie wylutowywali, a najpierw wogóle próbowali znaleźć kod szukając w bazie po numerze nadwozia ale nie dało rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem, w poprzednią zime co dwa dni aku mi padał w te mrozy co były i nie miałem takich problemów(teraz siedzi nowy aku). Zresztą juz kiedys był taki temat i wiecej osób to potwierdziło z fabrycznie montowanym radiem, a nie dokładanym fabrycznym<- takie za każdym razem chce kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc z tego co mówicie to musia sie dać wejsc vagiem w radio orginalne!!!,może i kod da sie zczytać?Bede miał chwile to sprawdze.[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 11:16_________________________________________________Czytając post kolegi powyżej mozna dojsć do wniosku że kod musi być zapisany w głównym komputerze samochodu skoro nie prosi o kod!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Cię skasowali za to?

50 zł ale to było w 2008 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim b6 radio Concert2 aku miałem rozpięty przez pół dnia i po podpięciu o kod nie pytał. Jedynie to ustawić stacje radiowe trzeba było.

Mam zamiar zmienić panel radia i nie wiem czy po wyjęciu nie będzie SAFE a kodu nie mam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bajki. Jak radio prosi o kod, to VAG nie pomoże.

I w tym roczniku mimo, że radio z fabryki wyjechało razem z tym samochodem, to po odpięciu zasilania poprosi o kod.

bajki?? nie wiesz nie sprawdzałeś to się nie wypowiadaj - :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bajki. Jak radio prosi o kod, to VAG nie pomoże.

I w tym roczniku mimo, że radio z fabryki wyjechało razem z tym samochodem, to po odpięciu zasilania poprosi o kod.

bajki?? nie wiesz nie sprawdzałeś to się nie wypowiadaj - :wallbash: :wallbash: :wallbash:

hehe ... no właśnie :wink4: ja też tak mam. Radio jest od nowości w tym aucie i po odpinaniu zasilania się nie koduje tylko traci ustawienia a po przełożeniu do innego auta robi SAFE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mocniej jestem przekonany ze kod musi być zapisany w pamieci sterownika samochodu!!!!,tylko jak go zczytać??

Albo nr. seryjny radia jest przypisany i widziany przez któryś moduł.

Dziś sbie zamówiłem panel do mojego Concerta II :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mocniej jestem przekonany ze kod musi być zapisany w pamieci sterownika samochodu!!!!,tylko jak go zczytać??

Albo nr. seryjny radia jest przypisany i widziany przez któryś moduł.

Dziś sbie zamówiłem panel do mojego Concerta II :)

tak jest na pewno w B6,ale nie wiem,jak w B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Byłem przed chwila w Moim Bocianie i co się okazało że moge połaczyć sie za pomoca Vaga do radia!!!!Na wyświetlaczu pojawił mi sie napis DIAG!!!,jest tam troche opcji do przegladniecia jak np: ustawienie głosników.Jak bedzie cieplej to poszukam czy niema tam gdzies kodów do tego radia moze mi sie uda.Dam Znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Byłem przed chwila w Moim Bocianie i co się okazało że moge połaczyć sie za pomoca Vaga do radia!!!!Na wyświetlaczu pojawił mi sie napis DIAG!!!,jest tam troche opcji do przegladniecia jak np: ustawienie głosników.Jak bedzie cieplej to poszukam czy niema tam gdzies kodów do tego radia moze mi sie uda.Dam Znać.

no sprawdź sprawdź i raportuj bo mam symphony 2DIN bez kodu, jeśli by sie okazało że jest, to bym sobie załozył to cos na pare dni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...