Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ODczytanie kodu do radia poprzez diagnozę VAG-iem - takie rzeczy to tylko w Erze

Opublikowano
  • Autor

Jak jestes taki dowcipny to powiedz mi jak to dziala ,ze jak wyciagne radio i podepne je z powrotem to nie chce kodu?? a jak podepne do innego samochodu to prosi o kod!!!

Opublikowano

CAN Bus.

Opublikowano
  • Autor

Mam rozumieć ze w moim Samochodzie jest Can bus??

Opublikowano

Mam rozumieć ze w moim Samochodzie jest Can bus??

Kurde chłopie kilka osób napisało, że VAGiem nie wyciągniesz kodu a Ty dalej swoje.... :thumbdown: To po raz kolejny napiszę - NIE wyciągniesz kodu radia VAGiem! Generalnie są dwa sposoby by wyciągnąć kod z radyjka:

1. różnej maści programami (kalkulatory), które z numeru radyjka wyliczą Ci kod.

2. rozkręcasz radyjko, programator i do dzieła (kod jest zapisany w pamięci)

Opublikowano

Mam rozumieć ze w moim Samochodzie jest Can bus??

nie :wink4:
Opublikowano

To ja mam jakieś dziwne Symphony bo jak samochód stał tydzień bez aku ,a radio w bagażniku i popiołem po tym czasie do kupy wszystko to nic nie robiłem

Opublikowano

W niektórych radiach da się wyłączyć żądanie kodu, może tak masz zrobione;)

Opublikowano

To ja mam jakieś dziwne Symphony bo jak samochód stał tydzień bez aku ,a radio w bagażniku i popiołem po tym czasie do kupy wszystko to nic nie robiłem

potwierdza sie moja reguła, jak auto ma w kodach wyposazenia radio to mozna sobie odpinać wyjmowac to radio bez obaw, problem zaczyna sie jak zmieni sie je na inne radio fabryczne, albo gdy auto z salonu wyjechało bez radia i sie dokłada jakieś fabryczne radio :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam ori bose + symphony i po odpięciu aku chce kod.

Opublikowano

CONCERT_01.jpg

CONCERT_02.jpg

1.Mój sposób na odzyskanie kodu do radia polegał na tekście ze skanu nr1 z instrukcji radia i udaniu się do ASO w celu jego bezpłatnego

otrzymania.Warunek który ASO postawiło to, że radio musi być fabrycznie zamontowane w moim aucie i w moim przypadku tak było.

Czy dokładnie to radio, które mam w aucie to to które wyszło razem z pojazdem z fabryki, ASO sprawdziło po nr VIN.

2.Skan nr 2 wyjaśnia dlaczego bywa różnie z żądaniem kodu po odłączeniu zasilania . Poza tym są pewnie przypadki gdzie w radiu

ktoś "grzebał" i jest brak zabezpieczenia kodem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.