Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Relingi od B7


MarianekZg

Rekomendowane odpowiedzi

Mili Państwo :wink4: potrzebuję naprawdę pilnie :kox: informacji czy relingi z B7 podejdą P/P do B6 :?: :?: :?: :?: :?:

Wiem, że do października 2006 były takie same - pytanie czy po 2006 również ;( ;( ;( (była zmiana numeracji w katalogu )

Dzięki za info :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z prawym czarnym relingiem coś kombinowali (lewy ma to samo oznaczenie dla B6 i B7). Jeśli na tapecie są srebrne - to spokojnie możesz brać (ten sam numer obowiązuje zarówno dla nadwozia B6 jak i B7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to to samo ... tylko ETKA nie pokazuje w "ślad części" czarnego prawego ( że niby był inny w [b7] ) ale sprawdzając po nr. są identyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany ja mam srebrne i chcę zmienić na czarne z B7

Tylko z prawym czarnym relingiem coś kombinowali (lewy ma to samo oznaczenie dla B6 i B7). Jeśli na tapecie są srebrne - to spokojnie możesz brać (ten sam numer obowiązuje zarówno dla nadwozia B6 jak i B7).

to jak z prawym coś kombinowali tzn będę miał jeden srebrny i jeden czarny :mysli: :mysli: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 00:04_________________________________________________rozumiem, że mogę brać :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla [b7] :

13292912.jpg

Dla [b6] :

21488007.jpg

Czarne prawe miały inny nr. , ale jak alu pasują to czemu by nie czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ETKA w tym przypadku nie powie czy na 100% podejdzie - chociaż skoro srebrny przez cały okres nadwozi jest ten sam - to znaczy, że mocowania się nie zmieniły. Jakąś pierdołę pewnie poprawiali - ja bym brał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie uprościli te oznaczenia ( dla alu jest "M" , a dla czarnych "L" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :good: wolałem być pewny :cool1: dzięki bardzo koledzy :notworthy: :notworthy:

czuję się zaszczycony mogąc przebywać w tak zacnym gronie fachowców :hi: :hi: :notworthy: :notworthy: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie uprościli te oznaczenia ( dla alu jest "M" , a dla czarnych "L" )

:no: VAG zmienia oznaczenie części przy lifcie nadwozia lub modyfikacji części - szczerze wątpię aby zmieniono je tylko po to aby się nie myliły. Co nie zmienia faktu, że będzie pasować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: VAG zmienia oznaczenie części przy lifcie nadwozia ...

[b7] to taki "lift" [b6] :wink4:

A tak na serio , czasami zmieniają co pół roku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...