Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9] Ile wchodzi oleju i plynu chlodzacego???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

potrzebuje dane dotyczace Audi A4 1.9 tdi 110KM 97 rok.

- ile wchodzi oleju i jaki zalać(przebieg 180 tys)

- ile wchodzi płyny chłodniczego i jaki zalać

z góry dziekuje za odpowiedz a nie odsyłanie do opcji szukaj :lol:

Opublikowano

podpowiem Ci kolego, żebyś sobie ściągnął książkę "Sam naprawiam samochód Audi4". Jest tu gdzieś na forum. Tam jest odpwiedź na dużo pytań, hehhh... Co do cieczy chłodzącej - ilość podawana przez producenta to 6,0 l, do Twego rocznika to jak pamiętam czerwony płyn G12. Co do oleju - od 3,5 l do 3,8 l, lej taki sam jaki zalewany był poprzednio. Co do olejów zresztą, to jest mnóstwo opinii. Większość z forumowiczów zaleca full syntetyk. Ja osobiście jeżdżę na półsyntetycznym Shellu Diesel Plus 10W40, a wcześniej przez 80kkm taczałem się na srebrnym Lotosie 10W40 i też nic się nie działo... Wszyscy chwalą Mobile albo Castrole, ale w Polsce są one często podrabiane.

Ps. szukałka to naprawdę dobra rzecz, co się jej boisz? :mrgreen:

Pozdrówka.

Opublikowano

wpisuje w opcji szukaj słowa,i wyskauje mi 100 róznych tematów.

a co do płyny chłodniczego to co oznacza czerwony G12?

a olej zaleje Mobila 5w50 powinnien byc dobry.

Opublikowano
wpisuje w opcji szukaj słowa,i wyskauje mi 100 róznych tematów.

a co do płyny chłodniczego to co oznacza czerwony G12?

a olej zaleje Mobila 5w50 powinnien byc dobry.

co do plynu chłodznieczego to zapraszam tutaj :

:arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=31043&sid=6b92ee97327043715ff410e0af5a16cb#31043

a co do oleju ... wchodzi równo 3.8 l ...

Mobil1 5W50 jest OK ... ;-)

a reszta jest tutaj :

:arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=26934&sid=6b92ee97327043715ff410e0af5a16cb#26934

Opublikowano

o to mi chodziło.Teraz już wszytsko jasne.dzieki.

pozdrawiam

[ Dodano: 2006-09-07, 00:32 ]

nie zakładam dodatkowego tematu,ale mam pytanko

czy mogł by ktos sprawdzic czy osłona rozrzadu z audi b4 (80) bedzie pasowac do audi b5 (a4) oba z silnikami 1.9 tdi.

z góry dzieki za szybka odpowiedz. :wink:

[ Dodano: 2006-09-18, 22:40 ]

potrzebuje dosc pilnie zdjecie osłony rozrzadu silnika 1.9 tdi 110 97 rok i numer części.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.