Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niedogrzewanie silnika TDI 1,9 130 KM


emil0510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem z niedogrzewaniem silnika. Po przejechaniu kilku kilometrów pod górę nagrzewa się do ok. 70 st. ale jadąc w dół temperatura spada do ok. 50 st. Dopiero po przejechaniu ok. 20 km temperatura stabilizuje się na 90 st.

Nie wiem, czy tak ma być?? Termostat wymieniony, czujnik temperatury nowy (zielony).

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,też tak mam tylko na włączonym klimatroniku,bez włączonego ogrzewania po 7-10 km jest 90 c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij do Vaga i przetestuj jakie wskazania pokazuje Ci czujnik temperatury wody płynu silnika. bo być może tak jak u mnie tez miałem to samo na Vagu pokazywało co innego a na wskazniku temp na zegarach co innego dopiero drugi czujnik temperatury rozwiązał sprawe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze bys podlacz vaga i sprawdzil dokladnie temp.

Piszesz ze wymieniałes termost, itd. ...

Kupiłem w aso czujnik i zonk - rozbiezne temp. kolejna wymiana i juz bylo lepiej smiley

Podepnij do Vaga i przetestuj jakie wskazania pokazuje Ci czujnik temperatury wody płynu silnika. bo być może tak jak u mnie tez miałem to samo na Vagu pokazywało co innego a na wskazniku temp na zegarach co innego dopiero drugi czujnik temperatury rozwiązał sprawe :good:

:hi:

bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...