Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] VAG a ESP


tdjagger

Rekomendowane odpowiedzi

VAG-iem raczej nie ma takiej opcji żeby grzebać przy ESP,najwyżej możesz pompe ABS odpowietrzyć.. zresztą ESP i ABS działa na tych samych zespołach tylko sterownik zmienia charakterystyke pracy pompy.także jeżeli wszystko masz z hamulcami wporządku i nie wywala Ci błędów to nie szukaj sobie na siłe problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chodzi o to, że mi się czasami ESP zapala bez powodu, słyszałem, że trzeba sprawdzić, czy to nie czujnik stopu. i się zastanawiam jak to sprawdzić :)

tzn jak wyciągnąć kod błędu, że to faktycznie ten czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chodzi o to, że mi się czasami ESP zapala bez powodu, słyszałem, że trzeba sprawdzić, czy to nie czujnik stopu. i się zastanawiam jak to sprawdzić :)

tzn jak wyciągnąć kod błędu, że to faktycznie ten czujnik

Miałem ten sam problem :) Pojechałem do mechanika podpiął pod komputer żadnych błędów nie było, zrobił test pompy (niestety nie wiem jak) pompa zaczęła muczeć i wszystko z nią było ok po czym stwierdził że trzeba szukać po kablach bo gdzieś któryś mógł zbutwieć dostaje masy robi zwarcie i zapala kontrolkę. Mi jak narazie odpukać problem sam się rozwiązał bo już się nie zapala w każdym razie nie masz co się bać kolego u mnie jak samoczynnie kontrolka się zapalała to i tak esp działało :wink4:

Znalazłem jeszcze coś takiego:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_porada_jak_naprawic_usterke_wskaznika_esp-t23033.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...