Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Podczas jazdy słychać stuki, czy to wahacz


Daniel0887

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu mam problem z moją Laleczką. Podczas jazdy słychać stuki w przednim kole od strony kierowcy, kierownica lata na boki, buda auta też się trzęsie :( Podczas zmiany kół zauważyłem, że guma osłony przegubu jest pęknięta, myślałem, że to coś z przegubem, łożyskiem albo i nawet półosią. Poruszając kołem potem zauważyłem, że porusza się "zwrotnica". Umawiałem się dzisiaj z mechanikiem i powiedział, że to tylko wina przedniego górnego tylnego wahacza.... Czy to rzeczywiście tylko od tego czy jeszcze któryś wahacz może być za to odpowiedzialny, a może i jeszcze coś??? "HELP ME"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na trzepaki i będziesz wiedział, które kości do wymiany. A co do pękniętej gumy to lepiej wymień, bo zaraz będziesz zakładał kolejny wątek, że "coś klekocze przy skręconych kołach". Jak długo już jeździsz z takim przegubem to być może trzeba będzie już wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli guma pęknięta to już tam pewnie pełno piachu naleciało a co do wahaczy to podjedź do dobrego mechanika niech ci sprawdzi to zaraz ci powie które się jeszcze nadają a które do wymiany. wymienisz a problem na pewno zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) czytam właśnie wątek o MS-ach i chyba skusze się na zestaw i mam nadzieję będzie OK :cool1:

Kumpel na takich już trzecią Zimę śmiga i wszystkie całe :cool1: aż Sam się dziwi że tak długo wytrzymały i jeszcze nie stukają. :naughty:

A i pomyśl o tym przegubie żeby dwa razy do mechanika nie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...