Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wadliwe działanie pompki centralnego zamka i nie tylko


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czemu od ostatniego czasu mam taki problem z otwieraniem drzwi. Jak otwieram drzwi kluczykiem to otwierają mi sie tylko drzwi kierowcy a jak pociągnę za klamkę to reszta dopiero wtedy się otwiera. Czasami jest też tak że sie wcale nie otworzy reszta po otwarciu klamką drzwi kierowcy.

Jeszcze jedno pytanie czy pompka ma coś powiązanego z oświetleniem wnętrza i może być odpowiedzialna za to że oświetlenie wnętrza wariuje. Raz świeci raz nie. Niekiedy mrugnie i dopiero po 20 sek sie odświeci. Chciałem dodać że auto raczej mało użytkowane ma tylko 130 tys jak na 15 letnie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pompka świruje...

Pompka centralnego odpowiada również za oświetlenie wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czemu od ostatniego czasu mam taki problem z otwieraniem drzwi. Jak otwieram drzwi kluczykiem to otwierają mi sie tylko drzwi kierowcy a jak pociągnę za klamkę to reszta dopiero wtedy się otwiera. Czasami jest też tak że sie wcale nie otworzy reszta po otwarciu klamką drzwi kierowcy.

Jeszcze jedno pytanie czy pompka ma coś powiązanego z oświetleniem wnętrza i może być odpowiedzialna za to że oświetlenie wnętrza wariuje. Raz świeci raz nie. Niekiedy mrugnie i dopiero po 20 sek sie odświeci. Chciałem dodać że auto raczej mało użytkowane ma tylko 130 tys jak na 15 letnie auto.

Jakbyś kolego potrzebował pompkę kompletną to mam na sprzedaż o oznaczeniach 8L0862257E:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185862.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem musze ją rozebrać w piątek i zobaczyć co z nią nie tak może mi sie uda coś zrobić może zadziała. Jak coś to dam znać jak nie da rady jej zrobić. Wyczytałem na necie że krańcówki mogą być zepsute wie ktoś jak można sprawdzić czy są zepsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...