Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poszukuję chetnego do podmiany wtrysków.


_siwy_

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu stawiasz na wtryski????

Wtryski mozna sprawdzic podpinajac pod VAG-a i raczej jak sa liche to zaczyna przykapcac na niebiesko i jak zimny silnik to przy odpaleniu powinien nie rowno pracowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo już sam nie wiem co jest. Już i tak zminimalizowałem drgania, ale jeszcze jak jest zimny to drga kierownica i trochę buda (no i wydech też trochę), a jak się dobrze rozgrzeje to jest ok. Na VAGu jeden cylinder jakby słabiej wygląda, więc może to wtrysk coś szwankuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może masz źle ustawiony początek wtrysku.

Wtryskiwacze sprawdza się po tym jak i ile dają na przelew i czy trzymają ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo już sam nie wiem co jest. Już i tak zminimalizowałem drgania, ale jeszcze jak jest zimny to drga kierownica i trochę buda (no i wydech też trochę), a jak się dobrze rozgrzeje to jest ok. Na VAGu jeden cylinder jakby słabiej wygląda, więc może to wtrysk coś szwankuje?

a jakie so korekcje dawek w bloku 013 .... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w diagtroniku i wszystko z silnikiem jest ok (poza powoli padającą przepływką). Tylko właśnie jeden cylinder jakby słabszy był (zwiększona wartosć korekcji ok 1,5 z tego co sam kiedys sprawdzałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w diagtroniku i wszystko z silnikiem jest ok (poza powoli padającą przepływką). Tylko właśnie jeden cylinder jakby słabszy był (zwiększona wartosć korekcji ok 1,5 z tego co sam kiedys sprawdzałem).

graniczna wartość to 2 mg/skok .... :twisted: pozamieniaj wtryski miejscami i bedzie wiadomo czy to wtrysk czy cylinder ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama zamiana nic mi nie powie raczej. Trzeba VAGa podpiąć.

nie widze inaczej .... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...