Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Z tyłu na silniku płyn od chlodnicy rózowy


grand10

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ubywa mi płyn z zbiorniczka i zauważyłem za tam gdzie katalizator i turbina na bloku silnika tak jakby z góry kapał kropelki różowego płynu Ida tam jakieś węże od płynu? Proszę o pomoc, co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od strony grodzi z 5 cm pod pokrywą zaworow o ile dobrze pamietam jest krociec od wody. Niedroga sprawa i tak naprawdę chwila roboty ja płaciłem za część chyba coś koło 15- 20zł. Zanim kupisz sprawdz tylko czy niemasz wiekszego krocca bo niektore silniki miały taki z trzema miejscami na świece podgrzewające płyn w początkowej fazie po odpaleniu silnika żeby kierwoca miał szybciutko szybkie powietrze. U mnie pocił sie bardzo delikatnie chyba z 3 miesiace jeździłem z pocącym się i co 2 tygodnie dolewałem litr płynu do chłodnicy... Ale po przekalkulowaniu płyn jest sporo droższy od samej części więc warto to zrobić jak najszybciej. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też może oring przy czujniku G62/G2 puścił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem chyba rozwiązany puściła tako opaska samo zaciskowa od przewodu wymieniłem ja na taka zakręcaną i się zobaczy czy to było przyczyna, ale chyba to, bo jak ruszyłem stara opaskę to wężyk można było ściągnąć tylko trzeba było mocniej pociągnąć, ale czekam może komuś się przytrafiło cos podobnego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...