Treść opublikowana przez grand10
-
nie mozna odpalic auta 1.9 tdi
Trafione w dziesiątkę zacięła się klapa gasząca wielkie dzięki zamykam temat
-
nie mozna odpalic auta 1.9 tdi
Akumulator właśnie ładuje, bo w oczku kontrolnym pokazało się czarne oczko a autko normalnie jeździło nic się nie działo rano do pracy chciałem jechać a tu nic rozrusznik kreci, ale nie odpala a vag pokazuje zero błędów
-
nie mozna odpalic auta 1.9 tdi
witam, Nie można odpalić auta, rozrusznik kręci, paliwo dostaje i nie zapala. Auto stało 3 dni bez jeżdżenia w garazu, akumulator sprawny. pomocy
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
miasto 6,5L
-
[B6 AWX] Stuki podczas redukcja biegów
Witam wszystkich spodka się ktoś z czymś takim ze podczas redukcji biegów cos puka lub jak przyśpieszę gwałtownie lokalizacja pukania lewa strona Na dole kolo pedału sprzęgła [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 15:26_________________________________________________Dziś byłem u mechanika i problem się rozwiązał pęknięta poduszka skrzyni i urwana śruba ze skrzyni biegów po przykręceniu 2 śrub pukanie ustało, ale musze wymienić łapę w skrzyni i oto jest pytanie czy będzie się trzymać na 2 śrubach, bo normalnie powiną na 3??? Może ktoś miał taki przypadek???
-
[B6 AWX] Kruciec plastikowy cieknie
Ostatnio wymieniałem tam uszczelkę ja mam ten króciec metalowy na szczęście
-
[B6 AWX] Brak mocy po wyjechaniu z myjni
Hej mi się udało dostać uszczelkę na allegro nowa i ja wymieniałem uszczelkę od obudowy komputera warto taką uszczelkę posmarować jakimś smarem wtedy na pewno woda nie przejdzie znajdź w pobliżu serwis audi i zadzwoń i się zapytaj ile taka uszczelka kosztuje tylko pamiętaj zaopatrz się w ściągacz do wycieraczek, bo będziesz szarpał i pęknie ramia tak było u mnie pozdrawiam :hi: :hi: :hi:
-
[B6 AWX] Brak mocy po wyjechaniu z myjni
4 miesiące uszczelkę dostałem na allegro tak trzeba demontować wycieraczki i cale podszybie tylko do wycieraczek to kup sobie ściągacz, bo można urwać ramie wycieraczki i jak na razie problem znikł
-
[B6 AWX] Brak mocy po wyjechaniu z myjni
Tez tak miałem 3 razy po podłączaniu komputera 0 bledów jakąś elektronika jest zalewana tak mi się wydaje ja wymieniłem uszczelkę w obudowie komputera tego na podszybiu i na razie nic takiego mi się nie powtórzyło
-
[B6 AWX] Problem z temperaturą silnika po zaślepieniu EGR-a
To normalne zjawisko po zaślepieniu EGR a zimom zobaczycie, jaka to Praszka :slina:
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów autko dymi podczas przyspieszania
Niestety Niewinem dolot w miarę jest szczelny w rurach od intercoolera te dolne sa wilgotne od oleju, ale to każdym dieslu się zbiera olej autko chodzi jak zegareczek pewnie jakieś głupstwo.A oleju nie bieżę sam Niewinem logi zrobię za niedługo znów i wystawie Dym nie jest czarny wydaje mi się ze jest szary A jak vagiem sprawdzić skład mieszanki powietrze-paliwo??? Może to jest odpowiedz
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów autko dymi podczas przyspieszania
Z tym dymieniem to jest tak nie kopci na czarno tylko nasz szaro widac to w nocy jak szybko chce ruszyć a za mną ktoś jedzie i ma światła włączone to wtedy lepiej widać taki szary dym Niewinem, co morze być logi w miarę poprawne dziury żadnej nie znalazłem a jak odłączyłem EGR to dymienie ustało może gdzieś te wężyk jest przetarły i ucieka to pod ciśnienie ta klapka się nie zamyka lub otwiera autko ma kopa pali mało tylko to dymienie po prostu siara :wallbash: :wallbash:
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów autko dymi podczas przyspieszania
Ok. dziś zaślepię i powtórzę A to znaczy ze dziura jest gdzieś?? [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 13:38_________________________________________________Zrobiłem grupę dynamiczna i odłączyłem przewód, który idzie do zaworu EGR oczywiście go zaślepiłem wydaje mi się ze jest poprawnie dynamiczna 011 http://vaglog.rtnet.pl/menchester1015_53679.html :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów autko dymi podczas przyspieszania
Nie znalazłem żadnej dziury tylko troszkę olej w intercoolerze a może to dymienie jak powietrze zasysa to odrobinki oleju tez i się spala i dlatego dymi a turbo sprawdzałem niema luzu na wirniku ma ktoś jeszcze jakiś pomysł??? :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 19:36_________________________________________________Dziś załogowałem samochód Dynamiczna 011 http://vaglog.rtnet.pl/menchester1015_53547.html
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów autko dymi podczas przyspieszania
Było pękniecie, ale zostało naprawione zaraz przeglądnę cały dolot jeszcze raz a może ktoś ma pomysł, w której części szukać??????
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów autko dymi podczas przyspieszania
Zawór EGR jest suchy nawet zaglądałem do niego niema tam wiele nalotu a z 2 tygodni temu zaślepiłem rurkę od EGR i odłączyłem go dymienie tak jakby ustało
-
[B6 AWX] Proszę o ocenę logów autko dymi podczas przyspieszania
Hej mój problem polega na tym ze auto podczas przyspieszania gwałtownego puszcza szary dym błędów niema zamieszczam poniżej logi BS. 000 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49833.html 003 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49836.html 011 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49835.html DYNAMICZNE 000 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49837.html 001 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49838.html 003 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49839.html 004 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49841.html 008 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49842.html 010 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49843.html 011 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49844.html STATYCZNE 000 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49845.html 001 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49846.html 003 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49847.html 004 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49848.html 007 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49849.html 013 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49850.html 018 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49851.html 023 - http://vaglog.rtnet.pl/menchester10_49852.html
-
[ALL B6] Światła dzienne - akcja w Audi Deutschland
pojedynczy wysiłek rodziców - świetny efekt. Doposażenie Audi światła do jazdy dziennej mogą zwiększyć bezpieczeństwo podczas jazdy w ciągu dnia. Szczególnie podczas jazdy obszarach z niedostateczną dzień kontrasty, takie jak wysokiej zabudowie miejskiej i terenów leśnych, ale także w ciemniejszych pór roku lub gdy słońce jest nisko pojazdy są postrzegane lepiej światła do jazdy dziennej, jak prędkość i odległość pojazdów zbliża mogą być lepiej ocenione. Daytime rejestrując pracy Do Audi A4 (8E), zbudowany 12/00 do 04/12 Ustalona cena: € 39,00 * * Tylko na partnerów uczestniczących Oferta jest ważna do 31.12.2011 Drukuj stronę Zakładka Poleć stronę Kontakt z serwisem Ogólne pytania na temat Audi Audi lub usługi: 0800 AUDI SERVICE (0800 - 2834 7378423) Mój dealer Audi :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Prośba o ocenę logów
3 śruby luzuje i reguluje
-
[B6 AWX] Prośba o ocenę logów
Kat synchronizacja masz poza tolerancja do natychmiastowej regulacji!!!!!!!!!!!!!!!!! :slina: :slina: :slina: :shocked: :shocked:
-
[B6 AWX] Proszę o pomoc i analizę logów
Jeszcze kat synchronizacja do drobnej korekty I logi tu zapisuj http://vaglog.rtnet.pl I pamiętaj wszystkie grupy daj osobno!!!! statyczne i dynamiczne
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Ludzie rozbieraj i malują
-
[B6 AWX] Proszę o pomoc i analizę logów
Hej zrób te logi poprawnie każdy osobno a nie grupowo Tez mam ten problem ze podczas przyspieszania dymi dziury w dolocie niema z logów wszystko wygląda dobrze sam Niewinem, co jest, dlatego zrób te logi temat trzeba pociągnąć
-
[B6 AWX] Tylne głośniki przestały grać
Okazało się ze wzmacniacz padł wymieniłem koszt 99zł i wszystko hula TEMAT ZAMYKAM
-
[B6 AWX] Tylne głośniki przestały grać
Dziś poraz 2 zajrzałem do wzmacniacz bezpiecznika brak zaraz jadę do gościa podmienię go i zobaczymy czy to