Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Stuki podczas redukcja biegów


grand10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich spodka się ktoś z czymś takim ze podczas redukcji biegów cos puka lub jak przyśpieszę gwałtownie lokalizacja pukania lewa strona Na dole kolo pedału sprzęgła [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 15:26_________________________________________________Dziś byłem u mechanika i problem się rozwiązał pęknięta poduszka skrzyni i urwana śruba ze skrzyni biegów po przykręceniu 2 śrub pukanie ustało, ale musze wymienić łapę w skrzyni i oto jest pytanie czy będzie się trzymać na 2 śrubach, bo normalnie powiną na 3??? Może ktoś miał taki przypadek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich spodka się ktoś z czymś takim ze podczas redukcji biegów cos puka lub jak przyśpieszę gwałtownie lokalizacja pukania lewa strona Na dole kolo pedału sprzęgła [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 15:26_________________________________________________Dziś byłem u mechanika i problem się rozwiązał pęknięta poduszka skrzyni i urwana śruba ze skrzyni biegów po przykręceniu 2 śrub pukanie ustało, ale musze wymienić łapę w skrzyni i oto jest pytanie czy będzie się trzymać na 2 śrubach, bo normalnie powiną na 3??? Może ktoś miał taki przypadek???

skoro normalnie powinno być na trzech to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :wink4: -3 śruby muszą trzymać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo.

peknieta poduszka. Mechanik powiedział, ze jak Małysz dostał strzała z przodu podniosło do góry strukturę. 

Odebrałem od mechanika i zrobił ładnie wszystko.

Wymienione zostały:

- misa olejowa 

zderzak 

pas przedni 

lacznik  stabilizatora lewy i prawy 

Cała chłodnica z czujnikiem temp. wody

poduszka silnika (2x) + jedna poduszka sił. Audi aR 1.9 Tdi /P/

pasek wieloklinowy, koło nap. Paska.

olej oczywiście i filtr

oring czujników cieczy. 

Powiedzial, ze jedna poducha jest uszkodzona, przy dynamicznej jezdzie, albo redukcji, czuc puknięcie w okolicach pedału sprzęgła.

 

pozdrawiam! 

Ps; czy ktoś podpowie laikowi jak samemu znaleść winowajcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...