Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dostał wystarczająco po zimie i nie pomogło

Opublikowano

no to teraz 1 czyszczenie a jak nic nie da to wymiana/regeneracja

Opublikowano
  • Autor

tej wymiany sie obawiam żeby znaleźć kogoś kto się na prawdę na tym zna

Opublikowano

przecież tam nie ma żadnej filozofii :mysli: zrobiłem to koledze w garażu i to podstawowymi narzędziami :)

Opublikowano
  • Autor

no co ty? a wyważyć wirnik to czym?

Opublikowano

tośmy się zgadali :kox:

Ja mówię o wymianie turbiny, wyjmujesz starą z auta, wyciągasz nową z pudełka, montujesz do auta i latasz....

Sam nie zregenerujesz turbiny, musisz mieć sprzęt do wyważanie i najlepiej doważania

Opublikowano
  • Autor

taniej jest regenerować na nową mnie nie stać

Opublikowano

:good:

Regeneruj, wiele osób mówi że turbiny regenerowane są złe, ja tam uważam że dobra regenerowana turbina jeździ prawie tyle samo co nowa.

W służbowym aucie mam regenerowaną turbinę już od 90tyś km i jeździ aż miło, mój kolega w drugim aucie ma 60tyś po regeneracji i też żadnych problemów, wszytkie turbiny robię niedaleko zielonej góry :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja jestem z okolic Bydgoszczy i mam nadzieje że pomoże czyszczenie turbo i n75 tylko ten olej w odmie mnie nie pokoji

Opublikowano

no oby, daj znać jak się sprawa rozwinie :good:

Opublikowano

:good:

Regeneruj, wiele osób mówi że turbiny regenerowane są złe, ja tam uważam że dobra regenerowana turbina jeździ prawie tyle samo co nowa.

W służbowym aucie mam regenerowaną turbinę już od 90tyś km i jeździ aż miło, mój kolega w drugim aucie ma 60tyś po regeneracji i też żadnych problemów, wszytkie turbiny robię niedaleko zielonej góry :hi:

Aju, zależy jakie części.

Jak "chińskie" to lepiej używkę a jak dobre części to regeneracja załatwi problem na długi czas :wink4:

Opublikowano

Armistad ale cieżko stwierdzić na jakich częściach kto jak robi, osobiście nie preferuję używek turbin, trochę kot w worku :(

Opublikowano

Armistad ale cieżko stwierdzić na jakich częściach kto jak robi, osobiście nie preferuję używek turbin, trochę kot w worku :(

Czasem cena mówi na jakich częściach jest robiona regeneracja. Jak pewnie wiesz Garrett nie wypuszcza już zestawów naprawczych do turbin. Więc, nie ma czegoś takiego jak regeneracja na oryginalnych częściach. Jak trafisz na części np. firmy Mallet to będzie dobrze :good: Gdzieś na forum jest spis firm, które regenerują sprężarki używając części tej firmy. I jak dobrze kojarzę to właśnie jedną z nich jest firma z okolic Zielonej Góry.

Używka z gwarancją to całkiem niezłe rozwiązanie, najpierw sprawdzasz luzy. Jak nie ma to można brać oczywiście z gwarancją rozruchową (na wypadek zapieczonych kierowniczek).

Opublikowano
Gdzieś na forum jest spis firm, które regenerują sprężarki używając części tej firmy. I jak dobrze kojarzę to właśnie jedną z nich jest firma z okolic Zielonej Góry.

jak byś mi dał tą listę to :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

mi turbo podobno rzuca olejem na odmę co o tym myślicie?

Opublikowano

jak na odme? Nie kapuje

Opublikowano
  • Autor

tam gdzie z turbo idzie powietrze do silnika jest olej

Opublikowano

tam gdzie z turbo idzie powietrze do silnika jest olej

Jak masz olej przed turbiną to olej jest z odmy, jak jest za turbiną to raczej turbina puszcza.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie chyba za turbina tak mechanik mówił że puszcza a ci z tym zrobić regeneracja?

Opublikowano

zależy ile tego oleju jest? trochę w każdym dolocie w TDI masz więc to jeszcze nie problem, gorzej jak leci już ze wszytki połączeń dolotu a olej wyraźnie ubywa na bagnecie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.