Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pompa centralnego 8D0 862 257 C zakodowanie kluczyka


kozi291

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

u mnie jest pompa centralnego 8D0 862 257 C czy do takiej pompy da się zakodować oryginalny kluczyk audi, żeby zdalnie otwierać drzwi ?

Aktualnie nie mam żadnego kluczyka zakodowanego - sprawdzałem VAGiem w 35-Central lock > 08-Mass bloks > grupa 003 > wartość BinBits 0000.

Czy muszę dokupić osobno sterownik centralnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej twoja pompka od centralnego zamka nie posiada sterowania z pilota patrząc na tą stronę: http://www.digakom.de/details.php?TYP_SORT=A&row=8D0%20862%20257%20C

Jeżeli chcesz mieć sterowanie z pilota to musisz dokupić jakąś centralkę uniwersalną lub zmienić pompkę centralnego zamka na taką z funkcją sterowania z pilota (np. 8D0 862 257 B), dokupić pilot, prawdopodobnie antenę i wszystko zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z tego co widzę na tej stronie to do mojego auta pasują dwie pompy:

8D0 862 257 B (z RF)

oraz

8D0 862 257 E (z RF i alarmem)

i tu maoje pytanie jak bym zakupił tą pompkę z alarmem to chyba trzeba jeszcze dokupić jakiś moduł do którego mozna by podpiąć np. czujniki, syrene itd. jaki to moduł ? Czy to jest tzw. moduł konfortu ?

Widzę jeszcze że na stronie www.digakom.com oferują zmianę softu w pompkach - tylko nie wiem nz czym to polega bo nie znam niemieckiego, czy jest możliwość np. załadować soft z pompki typu B lub E do B i będzie działać RF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś kupił pompkę z alarmem to musiał byś jeszcze dokupić czujniki ruchu montowane w słupkach, co do syreny to niewiem czy do tego nie jest do tego wykorzystywany sygnał dźwiękowy czy nie. A co do modułu komfortu to jest on zintegrowany z pompką.

Co do zmiany softu to nie mam pojęcia na czym to polega i czy jest możliwość wgrania go z innej pompki. Ja osobiście zmieniłem pompkę ze starej (niewiem jakie miała oznaczenia ale napewno inne) na 8D0 862 257 B, dokupiłem pilot i jestem w trakcie kodowania. Wtej chwili nie mam jak podpiąć vaga bo mam laptopa w naprawie ale jak go odbiore to spróbuje to zrobić i napisze jak poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pompka pracuje na 433,92 MHz a co do tego ile rodzajów częstotliwości pilotów jest do Audi to się nie orientuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOZI292 jeśli masz już model liftowy czyli 2000r to każda pompka posiada zdalnego pilota i po tym że masz 4 zera to znaczy że w pamięci nie ma ani jednego zakodowanego pilota.

Jeśli masz 2 kluczyki to żaden problem. procedura jest na stronie adako.[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 21:19_________________________________________________Jak coś to pisz na pocztę.[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 21:23_________________________________________________na stronie o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...