Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX ] Czy to początek konca dwumasa?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie w poprzednim wątku pytałem o poduchy silnika , ale teraz mam inne pytanie . Mianowicie dzis rano bardziej wsłuchałem sie w prace silnika . I sprawa wygląda tak ze na niewcisnietym sprzegle czuc strasznie słabo pukniecia , na wcisnietym nie czuc ich wcale , ale na delikatnie wcisnietym czuc je i nawet słychac cos jakby w silniku lub skrzyni pukało. Ale naprawde trzeba sie wsłuchac , i moge powiedziec to ze 100 % pewnoscią. Czy to moze byc początek konca dwumase

Opublikowano

kiedyś posiadałem sharana silnik ASZ 130KM i dokładnie rano jak zimny to dwumasa wydawała taki dzwięk po wciśnięciu sprzęgła to była cisza i jak już podgrzał to cisza tak po 10min.

To już początek końca dwumasy.

Opublikowano

Panowie w poprzednim wątku pytałem o poduchy silnika , ale teraz mam inne pytanie . Mianowicie dzis rano bardziej wsłuchałem sie w prace silnika . I sprawa wygląda tak ze na niewcisnietym sprzegle czuc strasznie słabo pukniecia , na wcisnietym nie czuc ich wcale , ale na delikatnie wcisnietym czuc je i nawet słychac cos jakby w silniku lub skrzyni pukało. Ale naprawde trzeba sie wsłuchac , i moge powiedziec to ze 100 % pewnoscią. Czy to moze byc początek konca dwumase

Pisałeś w innym wątku, że "cała buda i kierownica się trzęsie na postoju" co może wskazywać również na koło dwumasowe. Zobacz jak zachowują się korekcje u siostry w octavi jak jej siadł dwumas bardzo skakały, ponadto w jej przypadku wyciekła z koła masa która oblepiła wszystko wkoło. Mechanik po rozebraniu stwierdził, że mogło się auto zjarać i może miał rację bo te elementy były dość gorące.

Opublikowano

Panowie w poprzednim wątku pytałem o poduchy silnika , ale teraz mam inne pytanie . Mianowicie dzis rano bardziej wsłuchałem sie w prace silnika . I sprawa wygląda tak ze na niewcisnietym sprzegle czuc strasznie słabo pukniecia , na wcisnietym nie czuc ich wcale , ale na delikatnie wcisnietym czuc je i nawet słychac cos jakby w silniku lub skrzyni pukało. Ale naprawde trzeba sie wsłuchac , i moge powiedziec to ze 100 % pewnoscią. Czy to moze byc początek konca dwumase

Pisałeś w innym wątku, że "cała buda i kierownica się trzęsie na postoju" co może wskazywać również na koło dwumasowe. Zobacz jak zachowują się korekcje u siostry w octavi jak jej siadł dwumas bardzo skakały, ponadto w jej przypadku wyciekła z koła masa która oblepiła wszystko wkoło. Mechanik po rozebraniu stwierdził, że mogło się auto zjarać i może miał rację bo te elementy były dość gorące.

Jaka masa? Z jakiego koła? Z tego co rozumiem to coś z dwumasa wyciekło???

Opublikowano

Panowie w poprzednim wątku pytałem o poduchy silnika , ale teraz mam inne pytanie . Mianowicie dzis rano bardziej wsłuchałem sie w prace silnika . I sprawa wygląda tak ze na niewcisnietym sprzegle czuc strasznie słabo pukniecia , na wcisnietym nie czuc ich wcale , ale na delikatnie wcisnietym czuc je i nawet słychac cos jakby w silniku lub skrzyni pukało. Ale naprawde trzeba sie wsłuchac , i moge powiedziec to ze 100 % pewnoscią. Czy to moze byc początek konca dwumase

Pisałeś w innym wątku, że "cała buda i kierownica się trzęsie na postoju" co może wskazywać również na koło dwumasowe. Zobacz jak zachowują się korekcje u siostry w octavi jak jej siadł dwumas bardzo skakały, ponadto w jej przypadku wyciekła z koła masa która oblepiła wszystko wkoło. Mechanik po rozebraniu stwierdził, że mogło się auto zjarać i może miał rację bo te elementy były dość gorące.

Jaka masa? Z jakiego koła? Z tego co rozumiem to coś z dwumasa wyciekło???

Dokładnie z koła ponieważ uległo uszkodzeniu i wyciekła z niego substancja koloru grafitowego o konsystencji pasty.

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21433.0

Obejrzyj sobie filmik z linka. Ta grafitowa pasta to prawdopodobnie był smar. Podejrzewam, że prędzej trafiłbyś 6 w lotka niż zapaliłoby się auto od tego.

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=21433.0

Obejrzyj sobie filmik z linka. Ta grafitowa pasta to prawdopodobnie był smar. Podejrzewam, że prędzej trafiłbyś 6 w lotka niż zapaliłoby się auto od tego.

Sprawa nie dotyczy problemu kolegi i nie ma co filozofować byłem obecny przy demontażu i widziałem ile tego wyciekło. Może i gość nie miał racji nie wnikam w to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.