Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Swiecący AirBag - co to za błędy


dreamburn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam taki problem,wieczorem pozgaszeniu auta było wszystko oki, rano jak przyszlem do wozu, po odpaleniu zaswiecily mi sie airbag!!!Podłaczyłem Vaga ale zadnych błedów nie pokazuje!!!, co to moze być??Miał juz ktoś kiedyś takie coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Airbaga musisz pewnie skasowac :P ale reki nie dam se uciac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.ponownie .Byłem w samochodzie i podpiolem jeszcze raz vaga i pokazało mi nastepujace błedy:

65535-internal control module error 00-10 intermitten

00588-airbag igniter:driver side (N95) 59-10-cant unlock-intermitten

00588-airbag igniter:driver side (n95) 01-10-signal shorted to B+ intermitten

Da sie to jakos naprawic??samo z siebie zeby sie tak zrobiło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo z siebie zeby sie tak zrobiło??

2 mozliwości - słabe AQ lub mróz załatwił sterownik airbagów ... jesli auto stało na mrozie (w nocy) stawiam na uwalony sterownik - wymiana lub koasowanie cras-data ozywi go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie to zrobic zwykłym vagiem

nie da się zadnym z VAGów ... do tego potrzebny jest interfej o nazwie crash-data - zaprogramuje uwaloną pamięć sterownika via OBD - sprawdź na alledrogo po ile chodza takie sterowniki - czasem taniej jest qpić drugi niż reanimowac uszkodzony - jedyna niedogodnośc to dostęp do sterownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co powinienem zwrocic uwage

połącz się ze sterownikiem i sprawdź kodowanie - jeśli w "nowym" będzie inne - będziesz musiał przekodowac go ... VAGcom załatwi sprawe jeśli chodzi o kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli byś mógł to podaj jak to zrobic bo akurat tego jeszcze nie robiłem.[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 10:31_________________________________________________A dało by sie wogóle wyłaczyć poduszki??,zeby ta kontrolka nie swieciła bez ingerencji w licznik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłącze sie do tematu. Od kilku miesięcy mam problem z airbagiem. 10min jazdy i zapala się. na vag wychodzi błąd vin. Próbowałem w kanale 81 wpisać ten ciąg cyfr do nauki nic z tego. przekodowywałem sterownik ogólnie próbowałem wszystkiego.

Byłem u gościa zajmującego się diagnostyką i oryginalnym vcds też nic z tego. Cały czas jest Bun not ok w kanale 81 i wyskakuje bląd. Diagnosta wspomniał coś że może trzeba mieć pin do sterownika aby można coś zmieniać. Gdy czytuje kanał 91 vin się odziwo zgadza, nie wiem co jest grane proszę o pomoc! Oto błędy które mi wysykakują:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 8E0 959 655 B

Component and/or Version: Airbag 8.4EP 3000

Software Coding: 0010602

Work Shop Code: WSC 07777

2 Faults Found:

00474 - Control Module for Immobilizer

004 - No Signal/Communication - Intermittent

01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number

000 - - - Intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dzisiaj byłem w wozie i co dziwne na vagu w programie 4.09 nie pokazuje mi błedów Air bag a w Vagcom 3.11-2 pokazuje takie błedy:

-588-Zapłonnik poduszki powietrznej kierowcy- N95 nie autoryzowane-bład sporadyczny

-65535-internal control module error 00-10 intermiten

Myśle ze ten drugi bład zniknie jak usune pierwszy tylko nie wiem od czego zaczac i co zrobić i gdzie szukać .

Jak byście mogli to prosze o Pomoc w usunieciu tej usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, swieci mi się air bag, pokazało błąd 00588 - Zapłonnik poduszki powietrznej kierowcy, kontrolka zaswieciła się jak jakis czas temu wpadłem prawym przednim kołem w dziurę.. co z tym zrobić ? piszę w tym temacie bo widze ze numer błędu się tu już pojawił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...