Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] W ktorym miejscu dokladnie znajduje sie turbosprezarka?


Buczo

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie moze i glupie, ale powiedzcie mi, gdzie w tym silniku znajduje sie turbosprezarka? Najlepiej jakas fotka, z lopatologiczna strzalka w ktorym miejscu,bo musze wymontowac i nie bede rozkrecal pol silnika. ;(

Odpowiem może trochę głupio i OT:

skoro nie wiesz gdzie jest turbina w Twoim aucie to może też nie bierz się sam za wymontowywanie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr ma racje. Jak nie umiesz znaleźć sprężarki pod maską to znaczy, że nie masz pojęcia o silnikach i radze ci się nie zabierać za to, bo jeszcze coś uszkodzisz i wtedy będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie dziw sie takim odp jak tak zadajesz pytanie. Jezeli uwazasz ze 1.8T jest zabudowany to niewidziales AVF'a czy 2.5T. Mi odkrecali turbine w warsztacie - niby dobrym - u urwali glowke od smarowania turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w 1.8T nie jest turbo zabudowane...

jak już będziesz odkręcał to pamietaj o przewodach wodnych - że woda z nich będzie tryskać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade. Kazda rada jest cenna. :) Musze tam zajrzec, ale na razie czekam na VAGA, bo jak u wiekszosci powyzej 3000obr czuc spadek mocy, pozniej dopiero czuc, ze laduje. Najpierw sie dowiem,co jest zwalone,a pozniej sie zabiore za wykrecene i zrobienie tego, co trzeba. A co do "Mi odkrecali turbine w warsztacie - niby dobrym - u urwali glowke od smarowania turbo" to wlasnie dlatego wole sobie to sam zrobic. Jedno co mnie przerazilo, to masa kabelkow.

Wczoraj podejrzalem od spodu turbine i cala jest, jakby w oleju. Mowie o zewnatrz oczywiscie. To normalka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...