Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak to pogodzić ładne granie i navi?


-grzechu-

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ zakup nowego audi zbliża się wielkimi krokami, w mojej głowie pojawiła się nowa wątpliwość...jeśli kupię wersję z navi lub też będę chciał ją dołożyć, jak to pogodzić z dobrym sprzętem audio?Po pierwsze potrzebuję 2 wyjścia na wzmacniacz (żeby zasilić przód i tył) + wyjście na subwofer żeby móc nim osobno sterować, oryginalna navi pewnie nie ma tylu wyjść na wzmacniacz, druga sprawa taka navi zapewne nie daje takiego dźwięku jak powiedzmy to radio alpine którego zakup planuję:

http://www.allegro.pl/item273927173_alpine_cda_9885r_biolite_4v_wysylka_gratis.html

Już nie mówiąc o tym że w navi pewnie brak jest odtwarzania mp3 wma itd, tak więc jak to pogodzić? Zdaję sobie sprawę że montaż takiego radia wchodzi w grę zapewne tylko w schowku, ale jak wtedy poradzić sobie ze zgłaśnianiem, zmianą stacji lub chociażby popatrzeniem na to jaka stacja aktualnie jest włączona, najlepiej by było aby do takiego odtwarzacza musieć sięgać tylko by zmienić płytę.

Widzicie tu jakieś rozsądne wyjście?Czy zostaje tylko opcja na nawigację w palmtopie i radio o którym mówię?Albo na odwrót oryginalna nawigacja i oryginalne radio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup autko z RNS-E + Bose, będziesz miał wszystko co wymieniłeś :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko ja i tak już mam spore wymagania co do tego co ma mieć autko: silnik 2.8 30v, kolor ciemny granat lub czarny, skóra, quattro, jak do tego dojdzie jeszcze nawigacja i bose to już chyba nigdy nie znajdę takiego modelu :D Poza tym mam już część rzeczy, typu system głośników na przód, wzmacniacz, subwoofer, kable itp, a wracając do tej nawigacji rns-e

ma ona wyjścia na wzmacniacz o których mówiłem? I czy jakość dźwięku można porównać do niezłej klasy alpina o którym myśę? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-grzechu-

ma ona wyjścia na wzmacniacz o których mówiłem? I czy jakość dźwięku można porównać do niezłej klasy alpina o którym myśę? chytry

wyjście ma a porównywać do Alpine możesz śmiało a co do dużych wymagań jakie stawiasz przed autem to nie będzie tragedii bo te 2,8 są fajnie wyposażone - gorzej gdybyś szukał 1,6 i na takim wypasie... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odtwarza MP3 z cd i ma dwa sloty na karty pamięci MMC i SD i z nich też odtwarza MP3 co do wzmaka to żadne radio nie ma więcej jak wyjście na 1 4 kanałowy wzmacniacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie?Chociażby moje obecne radio ma wyjście wzmacniacz na przednie głośniki, wyjście wzmacniacz na tylne głośniki plus osobną parę chinchy którymi można wysterować subwofer oczywiście również poprzez wzmacniacz.[br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 18:36 _________________________________________________Czytając o navi znalazłem jakiegoś posta gdzie ktoś pisał że można do nawigacji podpiąć dvd i jakiś tam konwerter i w ten sposób niektórymi funkcjami dvd sterować za pomocą navi, i tak pomyślałem czy nie dałoby sie podłączyć takiego alpina w analogiczny sposób, by na wyświetlaczu navi było to samo co na wyświetlaczu radia i by takimi najprostszymi funkcjami typu głośność, zmiana utworów, przełączanie stacji radiowych sterować za pomocą navi, a tylko po jakieś bardziej skomplikowane funkcje lub zmianę płyty sięgać do radia ukrytego np. w schowku? Taka informacja wyjaśniłaby mi właściwie wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-grzechu-

Jak to nie?Chociażby moje obecne radio ma wyjście wzmacniacz na przednie głośniki, wyjście wzmacniacz na tylne głośniki plus osobną parę chinchy którymi można wysterować subwofer oczywiście również poprzez wzmacniacz.

racja racja - nie wiem o czym myślałem jak pisałem tą bzdurę... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, tylko audio tak naprawdę mają dobry dźwięk, ale mp3 też się czasem przydaje, poza tym nie chodzi mi tu o instalację audio za 10000tysięcy tylko dobry zestawik który będzie miły dla ucha i wrazie czego zagra czysto, głośno no i czasem zjeży włosy na głowie głębokim basem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...