Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Wybór centralki


adnow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam w\w audi z 1999r mam w niej centralny sterowany z kluczyka, a chcialbym z pilota ( kluczyk scyzoryk)

prosze was fachowcow o pomoc w doborze odpowiedniej centralki, nie chcialbym dorabiac chinczykow. Ogladalem Maxcar, moze ktos mial do czynienia z lepszym, zaznaczam ze nie interesuje mnie zestaw z alarmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką u siebie od początku tego roku i jestem zadowolony :good: W zestawie 2 piloty, instrukcja podłączenia, po wysłaniu maila z marką, modelem i rokiem auta gość odsyła instrukcję pod konkretne auto. Wbudowany sterownik modułu komfortu i wyjścia na różne pierdoły typu syrenka, czujniki itp.

LINK: http://allegro.pl/sterownik-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-a8-tt-i1449149189.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem taki LINK: sklep.hadron.pl/product-pl-543-SRa-MAXICAR-686-Scyzoryk-VW.html

co wy na to? Kolego Milczar ten z alledrogo tez wyglada niezle ma sporo wyjsc, dzis zadzwonie do nich. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam pilot scyzoryk zamontował sporo na życzenie klienta ,są kiepskiej jakości groty po miesiącu się nie domykają .Pękają przy odblokowywaniu kierownicy nie polecam totalna lipa. Najlepiej zwykły pilocik i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dzwoniłem do firmy Remotronix gość, który odebrał telefon odradzał mi scyzoryk twierdząc,ze po roku się rozleci. tak wiec odpuszczę sobie ten scyzoryk i dziś zamówię tego z Remotronixa, ma ładnie zrobione pilociki.

Wielkie dzięki koledzy za pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre posunięcie z tym scyzorykiem. Też bardzo poważnie o tym myślałem ale jak poczytałem o tym, że ludzie musieli zmieniać groty bo te chińskie badziewie było zbyt miękkie by rezać w nim rowki, dodatkowo obudowy rozpadały się po kilku miesiącach używania to zrezygnowałem i kupiłem zwykłe piloty, są :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...