Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Kraków] Spec Auto Service


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam tego warsztatu.Zleciłem im wymianę amortyzatorów tylnych W moim :audi: na Sachsa i do tego sprężyny.Gość zamówił amorki i sprężyny.Z rana zostawiłem im auto,po ok 2 godzin postanowiłem zaglądnąć do warsztatu i zobaczyć jak im idzie i tu :shocked:zamiast Sachsa gośc mi montuje Kayaba ,lekko się wkurzyłem i powiedziałem :no:,ja chce sachsa.Po jakimś czasie udało im się założyć już moje amorki,ale po wyjechaniu z warsztatu zauważyłem że tylna klapa bagażnika nie zamyka się jak wcześniej tzn .tak lekko ,tylko musiałem użyć dużo więcej siły :wallbash:.

Jeszcze zauważyłem że podczas jazdy słychać jest odgłosy z belki na której jest ta wysuwana osłona bagażnika,okazało się ze po stronie gdzie się ją zdejmuje jest popękany plastik i przez to ma luzy teraz i jak jadę po nierównej drodze to dramat.Tapicerka w bagażniku też żle założona,postanowiłem to sam poprawić.Zdemontowałem tapicerke i tu kolejne wkurwienie,połamane prawie wszystkie uchwyty zatrzaskowe które je trzymają :bicz:.

Kupiłem klej i teraz kleje to co się jeszcze da bo resztę wyrzucili.

Już nigdy więcej tam nie pojadę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam się nad wymianą nagrzewnicy w moim audi w tym właśnie warsztacie, można im zaufac?

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...