Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Szuflady pod fotele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie ma to ktoś?

kusi mnie taki bajerek, jak to się sprawuje - można używki dostać?

Opublikowano

cena w ASO 210 zł sztuka

schowekb8.jpg

Opublikowano
  • Autor

210 tylko za szufladkę, czy już za pełen osprzęt?

bo jakoś tak rozsądnie cenowo to mi się wydaje, przyznam szczerze ....

tym bardziej, że w innym wątku ktoś pisał o podróbkach z komplecie za 650

coś tu kurna nie pasi ... :mysli:

Opublikowano

210 tylko za szufladkę, czy już za pełen osprzęt?

bo jakoś tak rozsądnie cenowo to mi się wydaje, przyznam szczerze ....

tym bardziej, że w innym wątku ktoś pisał o podróbkach z komplecie za 650

coś tu kurna nie pasi ... :mysli:

Koszt zamontowania w B6 (szyny, szyflady itp.) to ok. 600-700zł za fotel..

Nie wiem czy B8 są przystosowane do takiego Swapa fabrycznie, ale nie wydaje mi się więc 200zł to za samą kieszonkę.. :wink4:

Chcesz to Ci opieprzę swoje skóry z pakietem schowek :kox::)

Coś tam sobie poprzekładasz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

pshemo też mi to na odległość leci jakimś podstępem :gwizdanie:

2 stówki to jakoś tak przymało

a co ty taki wyrywny z tą sprzedażą - bajerek kompletnie nieużywany czy nieprzydatny ?

Opublikowano

pshemo też mi to na odległość leci jakimś podstępem :gwizdanie:

2 stówki to jakoś tak przymało

a co ty taki wyrywny z tą sprzedażą - bajerek kompletnie nieużywany czy nieprzydatny ?

Właściwie to można się bez niego obejść. :wink4:

Ja pod fotelem kierowcy trzymam VCDSa, a pod fotelem pasażera to nawet nie wiem czy coś leży.

Nie jest tam zbyt wiele miejsca, wsadzisz kabel VAG i już nic więcej.. :kox:

Albo np. parę rękawiczek i zwiniętą mocno czapkę..

Dla mnie stosunek koszt/korzyść jest kompletnie "fantastyczny" :)

- możesz zobaczyć na spocie..

A fotele moge sprzedać, bo potrzebuję kubłów, S-linów może..

(do Ciebie i tak nie podejdą - tak se gadam.. :wink4:)

Opublikowano
  • Autor

fantastyczny stosunek to ja wczoraj miałem :polew:

niemniej jednak temat looknięcia na spocie wydaje się być najlepszą sugestią

po to, żeby wozić tam paczkę gum (czy to na ząb, czy tych innych) to rzeczywiście logiczność zakupu i posiadania jest więcej niż dyskusyjna

a fotele .....hm, może na balkon :wink4:

Opublikowano

fantastyczny stosunek to ja wczoraj miałem :polew:

niemniej jednak temat looknięcia na spocie wydaje się być najlepszą sugestią

po to, żeby wozić tam paczkę gum (czy to na ząb, czy tych innych) to rzeczywiście logiczność zakupu i posiadania jest więcej niż dyskusyjna

a fotele .....hm, może na balkon :wink4:

Fotele na balkon :good:

2 tysie i masz najzajebistrzy balkon na dzielnicy :decayed:

Pakiet schowek jest w miarę ok. jak go masz seryjnie. rezać taką przestrzęń bagażową to bzdura :)

No chyba, że ktoś już nie ma co robić i lezy mu kasa do wywalenia.. To może.. możeeee...

Opublikowano
  • Autor

hehe - no chyba znajdę 2 tysie na jakiś inny szlachetny cel :wink4:

muszę to zobaczyć, ale chyba masz rację - przestrzeń z tego wątpliwa, przyjemność pewnie też

potwierdza się natomiast stara prawda: pewnych rzeczy jak się nie kupi na etapie zamawiania autka (tak jak np siatki z tyłu foteli kierowcy i pasażera na prasę i inne pierdołki) to potem już się po prostu nie chce siana wywalać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.