Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Silnik 2.7 V6 TDI jak chipować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale Nm było 387,2 przy 2779Rpm

Jakoś wysoko .

tyle że między 1800 a 3500 jest praktycznie tyle samo... - ładny płaściutki Nm

a przy 2800 jest minimalnie wyżej

Opublikowano

Chyba ze tak :)

Opublikowano
  • Autor

dokładnie tak, może 1800 to jeszcze jest ciut niżej ale od 2000 to już cały czas jest prawie równo

własnie się zastanawiałem czy po chipie ta krzywa momentu tylko się podniesie bo będzie większy moment czy da się też ją przesunąć w lewo czyli żeby uzyskać dobry moment przy jeszcze mniejszych obrotach?!?

ale i tak się chyba skuszę to zobaczymy :)

Opublikowano

czy po chipie ta krzywa momentu tylko się podniesie bo będzie większy moment czy da się też ją przesunąć w lewo

to nie jest zbyt zdrowe dla sprzęgła...

Opublikowano

chyba sie do konca nie rozumiecie :) jezdzilem V6 benzyna i reakcja na gaz była lepsza niz w TDI, bezposrednia i natychmiastowa, w TDi zreszta jak w każdym samochodzie z turbo jest delikatny lag (zaleznie od samochodu i turba :evil: ) a dopiero potem wciska w fotel, chyba ze masz 2,5 - 3tysiace obrotow ale to dla diesla nie jest dół a prawie gora :) ) i pewnie o to chodziło :) choc i ja moge sie mylic hehe

greets

Opublikowano
  • Autor

czy po chipie ta krzywa momentu tylko się podniesie bo będzie większy moment czy da się też ją przesunąć w lewo

to nie jest zbyt zdrowe dla sprzęgła...

duze felgi też :) ale rozumiem że to się da tak przesunąc jak mówię ? mimo zdrowotności sprzęgła :)[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 12:24_________________________________________________

chyba sie do konca nie rozumiecie :) jezdzilem V6 benzyna i reakcja na gaz była lepsza niz w TDI, bezposrednia i natychmiastowa, w TDi zreszta jak w każdym samochodzie z turbo jest delikatny lag (zaleznie od samochodu i turba :evil: ) a dopiero potem wciska w fotel, chyba ze masz 2,5 - 3tysiace obrotow ale to dla diesla nie jest dół a prawie gora :) ) i pewnie o to chodziło :) choc i ja moge sie mylic hehe

greets

quadysz właśnie przez całego tego posta próbowałem to właśnie tak opisać ale jak widać nie udało mi się :)

dobrze to opisałeś

nie chodziło mi o to że wolnossący jest szybszy czy nie ale odczuwalnie benz ciągnie natychmiast i przy ostrym ruszaniu masz wrażenie że kopie a w dieselu trzeba czekać

chyba w 2.7 benz biturbo próbowali wyeliminować tą "dziurę" ale nigdy nie jeżdziłem z tym silnikiem tylko słyszałem że jest szok :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.