Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] PROBLEM Z audi!!!!


intel18

Rekomendowane odpowiedzi

moje pytanie to takie czy to prawda za po przejechaniu 20 000 samochod samoczynnie gasnie i potem trzeba do serwisu jechac by odblokowali spodkaliscie sie z czyms takiem ??????[/b] mam problem z moja audiczka rano wyjechałem do pracy i w połowie drogi mi zgasła nie wiem co sie stało. teraz stoi i w garazu i rozmarza byc moze ze to paliwo gdzies przyłapało bo cały czas stoi na dworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....potem tak gaśnie regularnie co 1000km, a po przejechaniu 30000km trzeba uważać bo potrafi wejść w tryb awaryjny i jedzie jak wściekły :polew:.

sorry ale nie mogłem sie powstrzymać :buhaha:.

Wracając do Twojego przypadku to jeśli jechałeś i temp mocno spadała to jest taka opcja, że masz chrzczone paliwo i mógł układ paliwowy gdzieś przymarznąć. Generalnie, żeby wyeliminować tą możliwość wstawiłbym go na 24h gdzieś gdzie jest powyżej 0stC. Jeśli nie pomoże to :vaglogi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie aby shell pozeolił sobie na takie numery z benzyna...

benzyna nie zamarza przy -15stp.

moim skromnym zdaniem to zbieg okoliczności ze podejrzewasz wine paliwa. zatsankowałes i nagle trach... ciekawe co sie okaze , co znikło, brak cisnienia paliwa,brak iskry czy jest to i to a pomyliła sie synchronizacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj ja mam 260 tyś i jeździ jak burza :cool1:

do ciepłego garażu go na sam początek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...