Treść opublikowana przez intel18
- EgR ?
-
Egr jaki numer
Jaki EGR ro tego silnika polecacie???
-
EgR ?
Prosze o pomoc doswiadczonych . Wyczysciłem egr zgodnie z opisem w działe Warsztat Zrób to Sam po przejechaniu 10 km zaswieciła sie kontrolka silnika. pojechałem na komputer okazało sie ze cos z mieszanką spalin czyli egr wykasował nastepnego dnia przejechałem 30 km to samo pojechałem na komputer recyrkulacja spalin niezadowalajaca dawka przepływu czy cos zle zrobiłem czyszczac ten EGR dodam ze auto nie zamula jezdzi naprawde dobrze. poradzcie cos czy mam wymienic egr na nowy. niewiem N18 wymienic???/?
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Prosze o pomoc doswiadczonych . Wyczysciłem egr zgodnie z opisem w działe Warsztat Zrób to Sam po przejechaniu 10 km zaswieciła sie kontrolka silnika. pojechałem na komputer okazało sie ze cos z mieszanką spalin czyli egr wykasował nastepnego dnia przejechałem 30 km to samo pojechałem na komputer EGR czy cos zle zrobiłem czyszczac ten EGR dodam ze auto nie zamula jezdzi naprawde dobrze. poradzcie cos czy mam wymienic egr na nowy.
-
EGR co to za otwory ?
dzieki chłopaki czyli nie zatykamy.
-
EGR co to za otwory ?
czemu były zatkane? jedna była
-
EGR co to za otwory ?
Witam mam pytanko . . jestem własnie po wyczyszczeniu EGR-ra zastanawiam sie czy te otwory w egr musza byc zakryte? ja miałem z jednej str zakrytę szmatką i nie wiem czy zakrywac znowu czy nie? Ta szmatka była cała brudna i zamoczona w oleju
-
Brak komunikatu o spalonej zarowce na FIS-ie
auto mam od 2 m-cy wiec nie wiem a jak spr czy mam wersje LOW troszke dziwne bo wczesniej miałem b5 i miałem takie komunikaty a w b6 by nie było???
-
Brak komunikatu o spalonej zarowce na FIS-ie
Czesc panowie szukałem ale nie moge znalezc problemu jaki mnie irytuje. Mianowicie miałem spalona zarówke od swiateł mijania ,tablicy rejestracyjnej ale to mniejszy problem i nie pokazywało mi na fis-ie tego błedu. zorientowałem sie dopiero jak do garazu wjechałem ze nie pali mi sie swiatło jedno,czy jest jakis bezpiecznik od tego czy cos??? w
-
Pilne
no ja wiem ze lepiej tylko ze niedawno kupiłem auto i mam lacie 235/45 na lato a chce kupic felgi zeby nie jezdzic po wulkanizacjach
-
Pilne
mam zamiar kupic alufelge 17- stke szerokość 7,5 et 35 podejdzie jak na tym bedzie wyglądała opona 235/ 45 ma b6 - sline i zawieszenie 1BE troszke obniżone
-
Co to za felgi?
firma rondell miałem takie same nie są orginalne od audi. o dekielkach zapomnij mi brakowało jednego i też nie znalazłem
-
Bagaznik
W audi B6. dzieki panowie za podpowiedz dzis spróbuje wlew paliwa otworzyc za pomocą tej linki i dam wam potem znac jak poszło.
-
Bagaznik
witam wszystakich mam pytanko. w bagazniku z prawej str za tą welurową osłona (tam gdzie jest wzmacniacz) znajduje sie taka czerwona linka do czego to służy próbowałem ja pociagnąc ale boje sie że ja urwe
-
Audi / Ronal 17 - ma ktoś fotki na aucie?
mam 1BE. wejdz sobie 1 post niżej tam jest zdj na innych felgach.
-
felgi z oponami do 2000
mam 17- stki tylko bez opon za 980 zł do lekkiej negocjacji. na b6 super sie prezentuja
-
Audi / Ronal 17 - ma ktoś fotki na aucie?
mam ja
-
[ALL B5] Dziwny osad
nie były w czyms takim. odme tez przeczysciłem bo troszeczke tez była tym zasyfiała
-
[ALL B5] Dziwny osad
ale to az tak zasyfiały? moze to uszczelka pod głowica?
-
[ALL B5] Dziwny osad
witam wszystkich dzis wymieniałem uszczelke pod pokrywa zaworów i przezyłem szok cała pokrywa była pokryta w takiej jasnej mazi było tego fuul co to moze byc? skad to sie bierze? nie wiem co mam teraz zrobic ?? posiadam audi 1.6 benzyne z 96 r 101 km bez zadnego chipowania. http://img716.imageshack.us/img716/5672/hkhhihih.jpg
-
[B6 AVF] Chwilowy brak mocy
kumpel tez tak miał tylko ze w B5 przeczyscił zawór egr i od 2 miechów jest wszystko wporzadku . A objawy identyczne jak u ciebie po zgaszeniu wszystko wracało do normy
-
[ALL B5] PROBLEM Z audi!!!!
tez mysle ze to bzdura wstawiłem do garazu niech odmarznie a paliwo miałem kupowane na shelu
-
[ALL B5] PROBLEM Z audi!!!!
moje pytanie to takie czy to prawda za po przejechaniu 20 000 samochod samoczynnie gasnie i potem trzeba do serwisu jechac by odblokowali spodkaliscie sie z czyms takiem ??????[/b] mam problem z moja audiczka rano wyjechałem do pracy i w połowie drogi mi zgasła nie wiem co sie stało. teraz stoi i w garazu i rozmarza byc moze ze to paliwo gdzies przyłapało bo cały czas stoi na dworze.
-
[ALL B5] jakie opony do alufelg???
witam mam problem chce kupic alusy 16 (BORBET 7Jx16", rozstaw śrub 5x112, ET 40, otwór na piastę 57mm) jaki opony do tego beda najlepsze?? e chciałbym tez podkreslic ze mam benzyniaka 1.6
-
Nowicjusz - wątek powitalny
posiadam Audi a4 1.6 sedan