Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

intel18

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez intel18

  1. intel18 odpowiedział(a) na intel18 temat w 1.9TDI
    Wszystko podpiete 3 razy sprawdzałem
  2. intel18 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Jaki EGR ro tego silnika polecacie???
  3. intel18 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Prosze o pomoc doswiadczonych . Wyczysciłem egr zgodnie z opisem w działe Warsztat Zrób to Sam po przejechaniu 10 km zaswieciła sie kontrolka silnika. pojechałem na komputer okazało sie ze cos z mieszanką spalin czyli egr wykasował nastepnego dnia przejechałem 30 km to samo pojechałem na komputer recyrkulacja spalin niezadowalajaca dawka przepływu czy cos zle zrobiłem czyszczac ten EGR dodam ze auto nie zamula jezdzi naprawde dobrze. poradzcie cos czy mam wymienic egr na nowy. niewiem N18 wymienic???/?
  4. intel18 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Prosze o pomoc doswiadczonych . Wyczysciłem egr zgodnie z opisem w działe Warsztat Zrób to Sam po przejechaniu 10 km zaswieciła sie kontrolka silnika. pojechałem na komputer okazało sie ze cos z mieszanką spalin czyli egr wykasował nastepnego dnia przejechałem 30 km to samo pojechałem na komputer EGR czy cos zle zrobiłem czyszczac ten EGR dodam ze auto nie zamula jezdzi naprawde dobrze. poradzcie cos czy mam wymienic egr na nowy.
  5. intel18 odpowiedział(a) na intel18 temat w 1.9TDI
    dzieki chłopaki czyli nie zatykamy.
  6. intel18 odpowiedział(a) na intel18 temat w 1.9TDI
    czemu były zatkane? jedna była
  7. intel18 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam mam pytanko . . jestem własnie po wyczyszczeniu EGR-ra zastanawiam sie czy te otwory w egr musza byc zakryte? ja miałem z jednej str zakrytę szmatką i nie wiem czy zakrywac znowu czy nie? Ta szmatka była cała brudna i zamoczona w oleju
  8. auto mam od 2 m-cy wiec nie wiem a jak spr czy mam wersje LOW troszke dziwne bo wczesniej miałem b5 i miałem takie komunikaty a w b6 by nie było???
  9. Czesc panowie szukałem ale nie moge znalezc problemu jaki mnie irytuje. Mianowicie miałem spalona zarówke od swiateł mijania ,tablicy rejestracyjnej ale to mniejszy problem i nie pokazywało mi na fis-ie tego błedu. zorientowałem sie dopiero jak do garazu wjechałem ze nie pali mi sie swiatło jedno,czy jest jakis bezpiecznik od tego czy cos??? w
  10. no ja wiem ze lepiej tylko ze niedawno kupiłem auto i mam lacie 235/45 na lato a chce kupic felgi zeby nie jezdzic po wulkanizacjach
  11. mam zamiar kupic alufelge 17- stke szerokość 7,5 et 35 podejdzie jak na tym bedzie wyglądała opona 235/ 45 ma b6 - sline i zawieszenie 1BE troszke obniżone
  12. firma rondell miałem takie same nie są orginalne od audi. o dekielkach zapomnij mi brakowało jednego i też nie znalazłem
  13. intel18 odpowiedział(a) na intel18 temat w Nadwozie i Wnętrze
    W audi B6. dzieki panowie za podpowiedz dzis spróbuje wlew paliwa otworzyc za pomocą tej linki i dam wam potem znac jak poszło.
  14. intel18 opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    witam wszystakich mam pytanko. w bagazniku z prawej str za tą welurową osłona (tam gdzie jest wzmacniacz) znajduje sie taka czerwona linka do czego to służy próbowałem ja pociagnąc ale boje sie że ja urwe
  15. mam 1BE. wejdz sobie 1 post niżej tam jest zdj na innych felgach.
  16. mam 17- stki tylko bez opon za 980 zł do lekkiej negocjacji. na b6 super sie prezentuja
  17. intel18 odpowiedział(a) na intel18 temat w Audi A4 B5
    nie były w czyms takim. odme tez przeczysciłem bo troszeczke tez była tym zasyfiała
  18. intel18 odpowiedział(a) na intel18 temat w Audi A4 B5
    ale to az tak zasyfiały? moze to uszczelka pod głowica?
  19. intel18 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam wszystkich dzis wymieniałem uszczelke pod pokrywa zaworów i przezyłem szok cała pokrywa była pokryta w takiej jasnej mazi było tego fuul co to moze byc? skad to sie bierze? nie wiem co mam teraz zrobic ?? posiadam audi 1.6 benzyne z 96 r 101 km bez zadnego chipowania. http://img716.imageshack.us/img716/5672/hkhhihih.jpg
  20. intel18 odpowiedział(a) na wujek496 temat w 1.9TDI
    kumpel tez tak miał tylko ze w B5 przeczyscił zawór egr i od 2 miechów jest wszystko wporzadku . A objawy identyczne jak u ciebie po zgaszeniu wszystko wracało do normy
  21. tez mysle ze to bzdura wstawiłem do garazu niech odmarznie a paliwo miałem kupowane na shelu
  22. moje pytanie to takie czy to prawda za po przejechaniu 20 000 samochod samoczynnie gasnie i potem trzeba do serwisu jechac by odblokowali spodkaliscie sie z czyms takiem ??????[/b] mam problem z moja audiczka rano wyjechałem do pracy i w połowie drogi mi zgasła nie wiem co sie stało. teraz stoi i w garazu i rozmarza byc moze ze to paliwo gdzies przyłapało bo cały czas stoi na dworze.
  23. witam mam problem chce kupic alusy 16 (BORBET 7Jx16", rozstaw śrub 5x112, ET 40, otwór na piastę 57mm) jaki opony do tego beda najlepsze?? e chciałbym tez podkreslic ze mam benzyniaka 1.6
  24. posiadam Audi a4 1.6 sedan

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.