Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Oj było parę ciekawych modów i aut już się kończą ładować awszczególności było bardzo wesoło :hi:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.681378281952843.1073741857.537217136368959&type=1 Oto zdjęcia z KONWOJU !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałem dać ogłoszenia tu ale trzeba mieć dużo postów. Dam na allegro to Wam podrzucę. Generalnie ori alu 15 z dwoma nowinkami oponami, pompa paliwa od 1.9 tdi trzy tygodnie po regeneracji, pompka centralnego A, panel klimy... A auto w Czerńcu siedzi w KM, pewnie w poniedziałek na Mostków je powiozą... Drzwi nietknięte, hample żyleta, zawias żyleta, skrzynia żyleta...., kto zdąży, niech ratuje :-B

ile za ta pompe?to z afna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alufelgi Audi 15 cali z dwoma nowymi oponami (4379450123) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Alu wystawione, takie proste, typowe. Myślę, że się opłaca, bo dwie oponki świeżutkie, po 160szt płacone. Jak ktoś by chciał, to niech bierze. Resztę, zwłaszcza pompę trzy tyg. po regeneracji, jak ktoś będzie chciał info to wyślę na PW, na allegro też zaraz będzie. Ogłoszeń tu dla nowych wystawiać nie wolno a nie mogę nadużywać tego tematu, bo tu o sprawach regionalnych... Heh, a miało być takie super autko na lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilo a co Ty tak z tym opadniętym zderzakiem jeżdzisz:facepalm:

IC tam jest a niech ciąć zderzaka więc siedzi jak siedzi ale się wiecznie odpina jak się wściekam na Vag invazję go poskładam narazie fele gwint i AUDIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyładuj mu wkręta do błotnika i bedziesz miał spokój:wink: bo tak to bryndza:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyładuj mu wkręta do błotnika i bedziesz miał spokój:wink: bo tak to bryndza:kwasny:

nawet niech nie próbuje bo dziura tylko będzie, a ja się czaje na zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyładuj mu wkręta do błotnika i bedziesz miał spokój:wink: bo tak to bryndza:kwasny:

nawet niech nie próbuje bo dziura tylko będzie, a ja się czaje na zderzak

od środka się daje i nic nie widac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granatowe B5 KNS 66611, interesuje mnie nazwa i model felg.

podpatrzyłem na zdjęciach z dzisiejszego zlotu a właściciela nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granatowe B5 KNS 66611, interesuje mnie nazwa i model felg.

podpatrzyłem na zdjęciach z dzisiejszego zlotu a właściciela nie znam

mnie to wygląda na to

XXR 530 17-19 Intense

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granatowe B5 KNS 66611, interesuje mnie nazwa i model felg.

podpatrzyłem na zdjęciach z dzisiejszego zlotu a właściciela nie znam

mnie to wygląda na to

XXR 530 17-19 Intense

ta b5 to auto forumowe czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to je podjebka:wink:, ale bardziej pasi bo ma jeden rozstaw, a te co ja wkleiłem mają 2:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dać ogłoszenia tu ale trzeba mieć dużo postów. Dam na allegro to Wam podrzucę. Generalnie ori alu 15 z dwoma nowinkami oponami, pompa paliwa od 1.9 tdi trzy tygodnie po regeneracji, pompka centralnego A, panel klimy... A auto w Czerńcu siedzi w KM, pewnie w poniedziałek na Mostków je powiozą... Drzwi nietknięte, hample żyleta, zawias żyleta, skrzynia żyleta...., kto zdąży, niech ratuje :-B

Srebrne b5 z czarną szybą z tyłu to twoje?? Po spotkaniu z Bmw to Twoje?

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Widziałem wasz przejazd :naughty: Akurat sobie na balkonie :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Siara, było teścia konkretnie. Moja żona nim jechała. Jakiś dymek jej zaczął lecieć przy kierownicy, wystraszyła się i chciała szybko na pobocze zjechać. Deszcz, błoto, zbyt gwałtowne hamowanie i wpadła w poślizg. Jechała 70, to niezabudowana jeszcze. Pech to pech a ludzie mają odruch wyciskania hamulca, a wtedy trudno odzyskać sterowanie. Na szczęście nikt nie został ranny. Jak ktoś chce, to link w poprzednim poście i klik na wszystkie przedmioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że nikomu się nic nie stało, bo uderzenie konkret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga paczka zdjęć od Prezeski tym razem . :hi:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.681786621912009.1073741858.537217136368959&type=1

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Pany co polecacie na renowację skrzyni ? :whistling:

2hx2438.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...