Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Drogo chce;D

krzysiek a ile teraz trzeba dac za zderzak przód i tył.bo chłop ze sacza ma jakies zderzaki ale musze je obejrzec.ja potrzebuje przód i tył ale w idealnym stanie.

No w końcu na gładko i już w podkładzie :)

ile to cenicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czikita ja juz nie chce przypominac nawet ze miałes mi zostawic zderzak jak bedziesz zmieniał u siebie.a tu prosze.nawet znac nie dał. :kwasny:


jak by ktos cos potrzebował do a4 2.8 v6 to pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde sorry prezes wyleciało mi zgłowy z 5 osób miało chcice na ten zderzak i szaman sie po niego zjawił ale to kilka miesięcy temu juz było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby któryś z Was był na jakimkolwiek szrocie w okolicy i zauważył tam do rozbiórki VW POLO 86C2F to proszę o przekazanie tej informacji do mnie. Potrzebuje parę części blacharskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby któryś z Was był na jakimkolwiek szrocie w okolicy i zauważył tam do rozbiórki VW POLO 86C2F to proszę o przekazanie tej informacji do mnie. Potrzebuje parę części blacharskich.

rafał a co to jest za polo?moge popytac znajomego.

jak co to jest do sprzedania także ryba bez nerwów :)

przód?cena jaka?

nie ma ktos jakiegos aku?moze ktos zmienioa na zime a stary jeszcze trzyma? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybka to jest takie kanciate polo

https://www.google.pl/search?q=Vw+Polo+86c2f&client=firefox-a&hs=9E8&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Ij5CVKCxFcP6aL3igZgC&ved=0CCEQsAQ&biw=1600&bih=789

produkowane to było od 1991 do 1994 roku. Potrzebuje cały tylny pas i klapę tylną. No jakby by miał całość to wtedy może jakąś drobnice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była w tamtym roku taka w Łącku przy drodze za 1500 ale chyba już poszła... Teraz tam pod domem jest A1 i nowa A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybka to jest takie kanciate polo

https://www.google.pl/search?q=Vw+Polo+86c2f&client=firefox-a&hs=9E8&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Ij5CVKCxFcP6aL3igZgC&ved=0CCEQsAQ&biw=1600&bih=789

produkowane to było od 1991 do 1994 roku. Potrzebuje cały tylny pas i klapę tylną. No jakby by miał całość to wtedy może jakąś drobnice...

rafał musze cie zasmucic.ze dwa lata temu własnie taka poszła na złom.a podzespoły poszły do mojego ciągniczka.silnik był zdrowy bo ciagnie dobrze maszyna teraz. :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

rafał chodzi o tą sportowa wersje?bo znajomy mówi ze w rocznikach 91-94 były 2 rodzaje.rózniły sie lampami czy cos takiego.podaj dokładny rok.a znajomy podzwoni po niedzieli do chłopaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to na prostokątnej lampie z przodu i Coupe. Nie jakies pseudo kombi bo tak owe były tez. Blacharsko to nie ma róznicy pomiędzy wersjami, potrzebuje tyłu tego autka tak od wysokości połowy lamp do samego spodu i szerokie po wnękę koła zapasowego.

produkcja autka to 1992 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam Quada fajnie jak by miał homologację i można było go zarejestrować wie ktoś coś ?


Witam serdecznie mam do opylenia Snowboard z najwyższej półki kraj pochodzenia Francja. Z wiązaniami renomowanej firmy Burton stan bardzo dobry gotowy do jazdy.
Midflex Woodcore Overcap Construction 152 .-.19588
Grand Chavin Product Made In France

Cena jaka mnie interesuje to 350zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z wczorajszego spota jak by kto jeszcze nie widział :hi:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.743745405716130.1073741886.537217136368959&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...