Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ta strona to strona tylko dla fachowców w dziedzinie mechaniki???


hoody1

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem z eta strona to strona dla wszystkich posiadaczy autka AUDI A4-ale teraz chyba jest jeszcze jedna podkategoria-trzeba mieć audi a4 i jeszczcze bardzo dobrze znać się na mechanice-bo od pewnego czasu mam problem z furka i wrzuciłem wątek na forum ale administrator wątek usunal twierdzac ze nie jest sformułowane poprawnie-przepraszam z gory że nie dysponuje odpowiednim poziomem terminologii mechanicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pewnego czasu i jak tak sądze nie można napisać tego co sie mysli bo zaraz jeden z drugim mądrzy zaczną zwracać uwage lub usuwać wypowiedzi, a jak sie rejestrowałem to myslałem ze forum jest dla zwykłych ludzi posiadających a4, no cóż w części się myliłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoody1, pewnei Adminowi, czy Modowi chodzilo o to, ze zle sformulowales nazwe tematu.

Za wiele teraz to nei mozna powiedziec bo nei wiadomo o co dokladnie chodzilo.

Poczekajmy na wyjasnienia.

A na stronie moze sie kazdy zapisac i uczestniczyc, tylko musi sie zapoznac z regulaminem i do niego dostosowac.

Modowie sa od tego zeby pilnowac i nie dopuscic do balaganu, a jak macie problem to w odpowiednim dziale mozna skladac zazalenia do pracy tych osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie umiecie nazwac tematu??

Tematy typu "pomocy" "cos sie zepsulo" itd sa wywalane, bo nikt w przyszlosci majac podobny problem nie znajdzie rozwiazania.

[b6 1.9 AVF] czy nawet jak ktos nie wie jakie ma oznaczenie silnika to moze napisac [b6 1.9 130KM] czy cokolwiek podobnego - pierwsza czesc nazwy tematu, ktora pozwoli sie szybciej zorientowac jakiego typu silnika / modelu problem dotyczy.

W 2 czesci skrt nalezy opisac ten problem - poprawnych nazw watkow na forum jest miliony. Mozna podpatrzyc i nazwac w podobnym stylu.

To wszystko jest dokladnie opisane w regulaminie

moderatorzy zawsze wczesnie prosza o zmiane tematu lub sami poprawiaja.

Jezeli chodzi o

nie można napisać tego co sie mysli bo zaraz jeden z drugim mądrzy zaczną zwracać uwage lub usuwać wypowiedzi

O to chyba chodzi na forum, zeby ludzie z bogatszym doswiadczeniem zwracali uwage tym mniej. Kazdy moze sie czegos nauczyc.

Glupie posty sie usuwa - taki przyklad. Ktos polecal olej mineralny do TDI. Jak wiadomo jest to totalny kill dla silnika, wiec taki post nie ma prawa istnienia, bo jeszcze ktos przeczyta i zaleje traktora mineralna.

Polecam rowniez przed opisaniem problemu uzyc funkcji szukaj i przegladnac FAQ w danym dziale. wiele problemow jest juz opisanych.

Jak znajde chwile, to postaram sie zrobic taki maly bardzo prosty faq dla swiezych uzytkownikow, ktory pomoze sprawnie kozystac z forum unikajac takich problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...