Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Spryskiwacze reflektorów 1,9 tdi 96'


henias1987

Rekomendowane odpowiedzi

witam, rozbilem swoje a4 i aby naprawic kupilem angola na czesci i ma on sryskiwacze reflektorow i moje pytanie czy da sie to przelozyc do mojego? jak z instalacja na jakiej zasadzie wlanczaly sie spryski? moze jakos sie wepne pod spryski wycieraczek i by stedy rowno sie wlaczaly. aha i angol ma jakies dziwne reflektory ksenonow nie ma ale jakby mial w lampach halogeny gdyz sa tam dwie zarowki h7 jedna h1 i postojowka, ale lamp pewnie takich nie dostane ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lamp są to lampy po pierwszym lifcie czyli 1997r z halogenami w środku(żarówka H1). Kumpel takie ma pełno ich na alledrogo. Co do spryskiwaczy to z tego co wiem to potrzebny jest zbiorniczek na dwie pompki ta od lamp daje większe ciśnienie i można podpiąć pod spryskiwacze zwykłe ale płyn to będziesz dolewał co 50 kilometrów. Zrób sobie osobne zasilanie gdzieś na desce najprościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym spryski wysuwają sie pod wpływem ciśnienia.

Najlepiej przełożyć zbiorniczek z 2 pompkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten zbiorniczek caly komplet a audi 96', ale wlaczaja sie pod wplywem cisnienia plynu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga pompke do swiatel? a moge ja polaczyc ze spryskami wycieraczek aby mi sie np razem wlaczaly? bo raczej spryski reflektorow same sie wlaczaja?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić jakiś osobny włącznik. Oryginalnie jest to chyba sterowane przekaźnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... czyli jak mam calego angola z tymi spryskami to teoretycznie powinno dac rade przelozyc wraz z przekaznikiem? czy moze cos jest zapisane w komputerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz całego angola, który ma ori spryski, to weź odwiedź dział "szukaj", jest tam pełno informacji jak zrobić ori spryski. Używasz przekaźnika 389 zamiast 377. Wszystko jest ładnie krok, po kroku opisane przez kolegów z forum.

Ps. Ori spryski zaczynają działać jak masz włączone światła mijania, oraz przytrzymasz trochę dłużej spryskiwacz szyby przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslice aby kupic soczewki np takie http://motoallegro.pl/audi-a4-94-01-reflektor-lampa-lewy-nowy-okazja-i1463400955.html i wstawic ksenon?? bo jak juz mam spryski czy do zwyklych lamp, ale niby to wali po oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń boże do zwykłych lamp zenon :stop:

A te lampy co pokazałeś do a4 jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...