Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Mityczny wąż od turbo za 720zł pomocy


grand10

Rekomendowane odpowiedzi

Również mam dziurę w wężu, z tym że posiadam silnik AVF i u mnie jest to wąż nr 8E0 145 834 AR. Za cholerę nie mogę znaleźć tej części na Allegro, ale od jednego mechanika słyszałem, że wąż od Passata lub Superba z nr 3B0 145 828 G również pasuje. Cena nowego węża od Paska to niecałe 400zł, więc mógłbym trochę zaoszczędzić, ale jest ryzyko, że jednak nie będzie pasować :confused4: Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ze jestem w szoku ile to kosztuje... wczoraj zakladałem turbo z BRD i koncówka ta metalowa nie pasowała. pytał sie mnie czy tniemy i zakladmy opaske... myslalem ze jakby co to ze 200 zł to kosztuje :decayed:. jezeli masz dziure to mozesz wlasnie rozciac załozyc kawałek rurki z kwasówki i skrecic opaskami takimi jak te

http://fmic.pl/product.php?id_product=79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam dziurę w wężu, z tym że posiadam silnik AVF i u mnie jest to wąż nr 8E0 145 834 AR. Za cholerę nie mogę znaleźć tej części na Allegro, ale od jednego mechanika słyszałem, że wąż od Passata lub Superba z nr 3B0 145 828 G również pasuje. Cena nowego węża od Paska to niecałe 400zł, więc mógłbym trochę zaoszczędzić, ale jest ryzyko, że jednak nie będzie pasować :confused4: Co o tym myślicie?

Też szukałem takiego rozwiązania,byłem z Skodzie,sprawdzaliśmy i nie pasuje wąż,kupiłem za 650zł po rabacie w ASO i święty spokój.Ciąć i wsadzać rurkę to można w Poldku a nie Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...