Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] Kontrolka silnika


jasiu002

Rekomendowane odpowiedzi

w ostatnim czasie po zapaleniu nie zgasła kontrolka silnika lecz komputer nie podawał żanych błedów przejechłem kilka km zgasiłem auto po ok 20 min zapaliłem ponownie i już wszystko było ok. Po 2 tygodniach zapalam i znowu to samo, więc z ignorowalem to przejechałem kilka km zgasiłem i tyle. Po kilku dniach odpaliłem auto i znów wszystko ok co to może być nic się nie dzieje po za tym że kontrolka silnika świeci. Proszę o jakieś odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez VAGA sie nie obejdzie :confused4: podepnij i wklei tutaj bledy , wtedy zobaczymy o co kaman :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i kiepskie porównanie ale dokładnie tak samo miałem w Ducato JTD. W końcu ta kontrolka zapalała mi się coraz częściej a poza tym nie było żadnych objawów. Po 2-3 miesiącach zaczął raz na 3 dni gasnąć przy obciążeniu. Skończyło się na wymianie pompy i wtrysków :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz vaga ,,,zrób pełny scan,wyskoczy błąd to raz jeszcze i zobaczysz co wyjdzie po tym 2 razie,jeś,li nic nie wyjdzie po 1 razie ,zrób scan 2 razy ( ja tak robię ),może gdzieś łapie lewe powietrze i system się broni i wyskakuje błąd,miałem tak w Ford Mondeo ST220 a z autem było wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"VAG" to kabel i oprogramowanie do diagnostyki samochodu. Nie musisz rozkręcać silnika, wystarczy że podepniesz kabel, zrobisz logi i mili znawcy tematu z forum pomogą. Co do szczegółów to jest szukajka.

ps. Pamiętaj, nie lubią lenistwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...