Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o analize logów


ludwik166

Rekomendowane odpowiedzi

logi lepiej robic na 3 biegu

zrób resztę logów

wymień filtr powietrza jak stary

masz katalizator? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kata nie mam a filtr wymieniany z 3tys temu resztę logów? tzn kurde nie mogę się połapać które jak robić czytałem już lekturkę odnośnie diagnostyki ale wraz jakoś nie pojmuje tego może jakiś kolega by mi w skrócie napisał jakie grupy jak robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz przeczytać kilka razy a najlepiej sobie wydrukuj i z kartą w reku rób logi, w dynamicznych trzeba ciągnąc do 4200obr

dynamiczne: ! statyczne: ! basic setting(o ile się da):

! !

000 ! 000 ! 000

001 ! 001 ! 003 50s

003 ! 003-przega ! 004 50s Late

004 ! 004 ! 011 50s

008 ! 007 !

010 ! 008 !

011 ! 010 !

! 011 !

! 013-loguj 2minuty

! 023 !

wyczyść kolektor ssący, trzeba go odkręcić i wypalić, potem nową uszczelkę trzeba, przy okazji ERG w nafcie wykąp

do przedmuchania wężyk idący do ECU, zdejmujesz czarną obudowę i odpinasz wężyk od ECU i dmuchasz w odpięty wężyk, polecam kompresor

no i nieszczęsna przepływka do mycia np izopropanolem, zacznij od niej bo pozostałe czynności sa tylko dodatkowe ale dają też bardzo pozytywne efekty

no i reszta logów, dodatkowo zrób dynamicznego 011 na 3 biegu ciągnąc od 1000obr do 4200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie kurde co to jest to basic setting a ta przepływke to jak wyczyscic bo czytałem ze po umyciu moze sie popsuc niechce zrobic gorzej niz jest a ta grupa statyczna 003 -przega rozumiem ze to przegazuwa a ten izopropanol to gdzie mozna kupic. Logi statyczne robi sie na wolych obrotach i na biegu jałowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

003 zaczynasz logować i po 5s muśnij pedał gazu tak żeby wskazówka skoczyła na 1500obr i to wszystko, po następnych 5s można zakończyć loga

basic setting :szukaj: w vag>engine

przepływkę masz perburga, nic jej nie będzie

izopropalno na alledrogo np

logi statyczne i basic setting robisz na postoju bez gazu, jedynie w tym 003 możesz musnąć gaz ale tylko musnąć na sekundę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na razie w przepływce przeczyść aby siateczki

i wyczyść jak już pisałem kolektor ssący, trzeba go odkręcić i wypalić, potem nową uszczelkę trzeba, przy okazji ERG w nafcie wykąp

do przedmuchania wężyk idący do ECU, zdejmujesz czarną obudowę i odpinasz wężyk od ECU i dmuchasz w odpięty wężyk, polecam kompresor

potem zapraszam z kompletem logów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przedmuchania wężyk idący do ECU, zdejmujesz czarną obudowę i odpinasz wężyk od ECU i dmuchasz w odpięty wężyk, polecam kompresor

do przedmuchania wężyk idący do ECU, zdejmujesz czarną obudowę i odpinasz wężyk od ECU i dmuchasz w odpięty wężyk, polecam kompresor

predzej kolega wygra 6-tke w totka :naughty: niz znajdzie w tym samochodzie wezyk idacy do ECU ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...