Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Bezpieczniki - sterowanie silnikiem


zsakul85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :hi:

Nasunęło mi się jedno pytanko. W opisie bezpieczników są trzy sztuki odpowiadające za sterowanie silnika:

29 - 20A - sterowanie silnikiem

32 - 20A - sterowanie silnikiem

34 - 15A - sterowanie silnikiem

Czy wie ktoś może których elementów silnika dotyczą poszczególne bezpieczniki?? :chytry:

[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 13:15_________________________________________________Nikt nie wie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego ta informacja jest potrzebna? :naughty: Ja osobiście uważam, że powinien to być bezpiecznik 15A. Oglądałem dwa schematy sterowań silników 1,9TDI. Problem w tym, że Twojego akurat nie znalazłem. Ponadto wiem z własnego doświadczenia, że w modelach B6 i B7 jest to też bezpiecznik 15A. Rodzi się tylko pytanie do czego są te 20-tki? Są chyba na zasilaniu elektrozaworów i podgrzewacza płynu. Można więc wnioskować, że jest to nr 34 - 15A. Ale będę szukał dalej :mysli:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam audi a4 b6 w skrzynce bezpieczników jest taki sam opis ale mam wolne miejsce do tych bezpieczników nawet niema w srodu styków autko działa normalnie. Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ich nie ma i gdzie są bezpieczniki sterowania silnika

Audi A4 B6 1.9 131km 2003r kombi auto z kupione w niemczech z papierów wynika ze z salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bezpiecznika 43 nie ma nawet styków w gnieździe pod ten bezpiecznik nie mam zadnego bezpiecznika sterowania silnikiem ani 43 ,34,32, 29,

Wie ktoś może dlaczego?

Gdzie go szukać ?[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 18:58_________________________________________________

15052011640_640x480.jpg

15052011643_360x480.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie chwalić się publicznie gdzie się chcemy zabezpieczyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam masz racje ale i tak nie mam tych bezpieczników wiec ta opcja odpada ale zagadka dalej zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżę i podłączę się do tematu. Od jakiegoś czasu mam taki problem, że silnik nie chce wkręcać się na obroty. Błędów żadnych nie wyświetla, ładnie odpala, ale jest problem z dynamiką jazdy. Silnik 1.8 125KM 2000r AGR + LPG. Dzisiaj wyciagłem bezpiecznik nr 34 i problem znikł. Stąd moje pytanie, za co konkretnie odpowiada obwód tego bezpiecznika, gdzie szukać przyczyny usterki?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...